Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple presztizsmárka?

Apple presztizsmárka?

Figyelt kérdés
Szerintem én eddig csak gazdagoknál láttam vagy annál aki csoró, de mindent megtesz, hogy ilyen telefonja legyen.Tökmindegy, hogy éhezik, a lényeg az alma logó...Szóval szerintetek et mutat valamit?

2022. aug. 31. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

"Szóval szerintetek et mutat valamit?"

Mármint "et" a kérdés? Igen mutat, a saját egysíkúságodat, ostobaságodat, előítéletességedet, irigységedet mindenképpen mutatja!

Egy 400ezres telefon fáj ha van a másiknak?

Akkor ezek szerint az órákhoz, kocsikhoz, ruhákhoz nem értesz. Nézd csak meg a gazdagokat, 4-20 milliós óra van a kezén amiben fogja az ájfont. 30-120 milliós autóba száll be. A háza meg 400-2000 millió forintba kerül.

És te a 400 ezres telefont sajnálod tőle? 😂😂😂😂😂 Nagyon elmaradott gondolkodásod van neked te gyerek.

2022. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Már egyáltalán nem státusszimbólum. Vagy, minden csúcsszériás telefon státusszimbólum? A lényeg az, hogy sok kínai telefonhoz képest, jóval barátságosabb az árcédula, pedig jobb minőség. Szóval, aki felsőkategóriás telefont vesz, annak az Apple ár-érték arány szerint, egy kedvező telefon. Például, a xiaomi csúcsmodelljei is drágábbak.
2022. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Biztos vidéki vagy, vagy nem tudom… de Budapest és környékén már az emberek felénél iphone-t látsz, egyáltalán nem extra dolog.
2022. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Prolik számára presztízstárgy, igen.


Normális embereknél egy használati eszköz.


Igényes, kulturált, magasabb körökhöz tartozó emberek pedig egyenesen kerülik.


Úgyhogy kinek mi...

2022. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem volt ilyen szintű telefonom.

Fájni nem fáj, ha másnál látom, csak ne menőzzön vele, mert arra semmi szükség.

Amúgy a luxustelefonokkal is alapvetően ugyanazt lehet csinálni, mint bármelyik másik maibb (1-2-3 éves) átlag okostelefonnal. Appok, ingyenes élőhangos és ha akarod élőképes videóbeszélgetés és írásbeli csevegés lehetősége wifin keresztül korlátlanul (Viber, WhatsApp, Messenger...)


Az iPhone-hoz ehhez jön pár extra: Siri stb. (mondjuk ha nagyon akarsz ilyet használni, Androidon is meg lehet találni az alternatívákat.)

2022. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Presztízsmárka talán akkor lenne, ha a legolcsóbb modell lenne kb. 1 millió Ft, és használtan sem lenne sokkal kevesebb.
2022. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
21%
Számomra nem presztízs, hanem sokkal jobbnak tartom és szimpatikusabb, mint bármilyen más márka. Egyemeista vagyok, magam tartom el szóval gazdagnak sem mondanàm magam. Az igaz hogy nekem nagyon tetszik rajta az alma logó de hülye lennék egy logóért telefont venni ha amúgy nem szeretném.
2022. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Media marktban az Iphone 13 22 havi 0% thm részletre havi 15k huf. Ehhez azért nem kell éhezni. Sokan meg szolgáltatótól veszik előfizetés mellé 2 évre, telekomnál most ránéztem, a legdrágább előfizetés mellé havi 30k (minden korlátlan + a telefon). Akkor már inkább havi 15 doboz cigi helyett ez.
2022. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Én nem tartom annak. Azért van iPhone-om, mert ez vált be számomra a legjobban az elmúlt kb. 10 évben, és a környezetemben is emiatt van egyre több és több embernek. Egyikük sem gondolja, hogy ettől most többek lettek, nincs különösebb presztízse.
2022. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!