Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem támogatja a telefon?

Miért nem támogatja a telefon?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy a53 g5 telefon, nincs Jack csatlakozó, ezért vettem olyan kétágú átalakítót amivel egyszerre lehet tölteni és a jacket is használni. Viszon mikor bedugom azt írja ki hogy az usb ezköz nem támogatott. Van valami beállítás amit át kell állítani, vagy egyáltalán nem támogatja? Vagy mondjuk egy samsung márkájú átalakítót támogatna? Vagy úgy csinálták ezt a típust hogy csak type-c fülhallgatót lehet használni vele?

2022. aug. 31. 14:31
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

milyen Y kabelrol van szó?

linkeld vagy kepet rola

2022. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


ilyesmi?


lehet hibas is


probaltad masik jack eszkozzel?


mozgasgasd picit nem e erinkezeshibas


illetve biztos tovig bent van jack? Lehet eleg ocska jack aljzata van, kell egy dragabb akkor ha nincs Y ba akkor siman csak type c rol jack es kesz, de valami minosegibbet


probald forgatni nanometernyit ki be mozgatni a jackot benne, el e kapja valamikor

2022. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

marmint az elsot az adapterre ertettem magaban a boliban is mozgasd meg a kabelt


olcsokbol sokszor elofordul hogy gyartasilag selejtek

2022. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne DAC ezért csak a gyári usb-c jack adapterrel fog menni
2022. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


hat ha chip nelkulit vettel


bar ezeket a Y seket is chippel gyartjak, kellene legalabbis


persze mint irtam lehet hibas chipje is pl.

vagy szepen elrakta emlekbe valaki belole


Xy4

2022. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, olyan amit a #2 válaszodban linkeltél. Egy telefontokos oldalról rendeltem több kiegészítővel együtt. Kb 1500-1700 ft volt. Gondolom akkor az a DAC chip a gond vele. Ezeken az oldalakon általában ilyen kínai dolgok vannak.
2022. szept. 1. 17:53
 7/7 A kérdező kommentje:

Tövig nyomtam (nem félreérteni), jobban mondva ütközésig, viszont a burkolat az nem "ért hozzá" a telefon széléhez mint ahogy a töltők szoktak, nemtudom ez számít e. Úgy minőségre pedig elég jó fogása van, anyaghasználata is jó.

Vszon most elgondolkodtam hogy veszek inkább egy type-C fülhallgatót, viszon egy gyári samsung füles még van használatlan.

2022. szept. 1. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!