Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung 10S megvadulhat?

Samsung 10S megvadulhat?

Figyelt kérdés
Frissitettem, de valahogy megvadult. Magatol ugrik, mas topikba. Az emaileket beadja a legvaratlanabb pillanatokban. Irok valamit eltunik. Mi lehet vele? 3 eves. Azt csinal amit akar!

#Samsung #Parancsmegtagadas
2022. szept. 1. 08:23
1 2
 1/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

megvadult igen


nyugtasd meg


ha szoftveresen frissult az erintokepernyo vezerloje akkor vissza kell allitani vagy be kell allitani, kalibralni


keress ra hogy lehet elohozni a kalibralast ha rejtett


vagy szerviz kell


es hat ha valami hardveres gond lett akkor ugyis szerviz kell

hogy miert pont frissitestol az kerdes

sokmindent kezelhet maskepp ami osszezavarja, akkut, feszultsegeket, processzort

(meg hat mint irtam magat az erintes vezerlot)


ha frissites alatt ujabb verziojunrendszerre gondolsz

2022. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tropa lett a frissítéstől, akkor érdemes nyomni neki egy hard resetet. Ismét egy remek példa, hogy miért kell orrba-szájba frissíteni egy jól működő készüléket.
2022. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen! Ugy koveteli a ftissitest, mint a kutya a jutalomfalatot! Megyek a Mammutba. Ott van valami guru!
2022. szept. 1. 10:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Guru nem volt. Probaljam meg ujrainditani? Vagy kspcsoljam ki 12 orara? Lehet, hogy elfaradt es pihenni szeretne?
2022. szept. 1. 15:52
 5/11 anonim ***** válasza:
A Samuk ilyenek. Nekem a J3, A40 is megvadult, csak remélni merem hogy az A52s nem lesz nagyon vad.
2022. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majdnem azt hittem,hogy megharapott.
2022. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt csinal amit akar. Emsileket kuld magatol. Telefonal. Villog. Eltunik a szoveg mikozben olvasok, majd mas szoveget nyit meg. 10 perce egy Nagy Laszlo verset kaptam. Nagyon szep volt, csak nem azt akartam. Telefoni engedetlensegben szenved.
2022. szept. 2. 23:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítő amit a telefonod az csinál, tudom mert nekem is volt ilyen. De hogy van humorod az biztos!:D
2022. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as mi volt a megoldas? 3 eves, de eddig jol megvoltunk! Nem szeretnek ujat venni!
2022. szept. 3. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:
8. vagyok. Én eladtam őket, a vevőknek elmondtam hogy miért adnám el őket, kicsit alkudtak, és vitték. Most vettem júliusban az A52s-t, és csak remélni merem, hogy jól fog működni hosszú távon is. Mindkettő (J3, A40) 2,5 éves korában kezdett "maggajdulni".
2022. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!