Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértesz Klaus Schwab...

Egyetértesz Klaus Schwab "Great Reset" indítványával? Tényleg gyökeresen meg kell változtatni a világot? Tényleg olyan jó lesz nekünk, ha 2030-ra elvesznek mindenünket, amit eddig felépítettünk, és nem lesz egyáltalán saját tulajdonunk?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 11:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, egyetértek
Nem tudom, mit gondoljak a dologról
Abszolút ellene vagyok
39 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy meg kell változnia a világnak miért jelenti automatikusan azt hogy elveszik mindenedet? Mintha máshogyan nem lehetne megváltoztatni...
2022. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Eléggé gáz és radikális ez a felfogás.

Szóval, ha veszek egy parfümöt azon a pénzen, amit én megkerestem munkával, akkor az nem is az enyém lesz, hanem az államé, vagy az Új világrenddé? 🤦

Gratulálok, na ennek a kitalálójának se volt soha normális gyerekszobája. Az ilyen minek van szabadlábon?

2022. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Pillanat! Készpénz sem lesz, csakis digitális pénz a digitális bankszámlán, amit egyetlen gombnyomással bármikor zárolhatnak, ha nem előírásszerűen viselkedünk.

Mindent csak bérelni lehet, semmi nem marad a miénk, az utolsó bugyiig minden Klaus Schwab tulajdona, ő (és társai) dönti(k) el, mit, mikor, mennyiért, mennyi időre bérelhetünk.

Nektek ez tetszik?

2022. szept. 6. 12:33
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem unod még?
2022. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez a jövőnk.
2022. szept. 6. 12:35
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
Majd az Orbán, Toroczkai, Trump triumvirátus megvéd bennünket.
2022. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Kötve hiszem hogy ez sikerül.Ha meg igen akkor ismét egy bizonyíték hogy mennyi gondolkodásra képtelen ökör van a világon:)

Lásd Covid esete:))

2022. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A Covid és a Great Reset nem két külön dolog. A covid szankciók a Great Reset előfutárai. Így kell nézni.
2022. szept. 6. 12:48
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Így van!Ezért is írtam ide a Covid-ot:) Aki nem látja át az vessen magára,majd rájön:)
2022. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
#3 Ezt a marhaságot honnan veszed hogy ez lesz?
2022. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!