Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik alkalmazással lehet...

Melyik alkalmazással lehet androidon (Huawei P8 Lite) mp3 hangját feljebb vinni?

Figyelt kérdés

1: Nem a hangerő gombot szeretném feljebb venni, az ugyanis már a maximumon van.

2: A kérdésre keresem a választ, nem tanácsokat várok, hogy romlani fog a fülem és társai.


PC-n Audacity-ben volt erősítés opció (majd urana torzítást kellett engedélyezni), de nem jutok PC közelébe.

3: Nem válaszolok arra, hogy miért nem jutok PC közelébe.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat a kérdésre!



2022. szept. 10. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tölts le valamilyen equalizer aplikációt, vagy valami erősítő appot. Arra kell figyelj, ha túl tolod, akkor torzít. Bár ezt nem kell magyarázzam gondolom. Nem tudok példát mondani, mert áttértem hordozáshoz fizikai média használatához, ahol sok problémám, köztük a minőség is megoldódott.
2022. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Extra volume booster
2022. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ, de sajnos 1 alkalmazás sem működik. Letöltötöm, megnyitom, beállítom és semmi változás. Némítani és lejjebb vinni a hangot mindegyikben tudtam, de feljebb egyikben sem. A hangerő mellett volt 2 másik dolog is (basszus és már nem tudom, hogy mi volt a másik), de azokra se történt semmi változás. Csak arra tudok gondolni, hogy az alkalmazás minden elemét nem tudja kezelni a telefonom. Mit tanácsoltok, mit tegyek?
2022. szept. 11. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Az Extra volume booster applikációban tekered fel a hangerőt gombot és nem hangosodik?
2022. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2022. szept. 11. 12:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy tudod e társítani a zenelejátszót a boosterrel. Az app beállításaiban keresd. És igen, sokadik alkalmazás az amelyik valóban működik.
2022. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Bocsi az offért, de ez a telefon még létezik?


2017-ben vettem egy ilyet de 2 év alatt csúnyán lelassult.

2022. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van akinek nem a sebesség a lényeg. Az tény, hogy elavult, de ettől függetlenül jól működhet.
2022. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Utolsó előtti vagyok

Jó telefon volt a P8 lite, szerettem én is csak nálam is meg másoknál is hamar tönkrement. A mostani középszer xiaomim ugyanennyi idő után is rendesen működik.

2022. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A családomban van aki p8 lite-ot használ és még mindíg hozza a szintet.
2022. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!