Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgáltatótól megéri mobilt...

Szolgáltatótól megéri mobilt venni? Van valami hátránya? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Én mindig a Média Marktbol (vagy az Istylebol vettem telefont) fontosnak tartottam, hogy kártya független legyen a telefonom. A vicces az egészben az , hogy én sem tudom miért mert világ életembe 20-as voltam, régen a cég kötelezett rá ahol dolgoztam, hogy a pannon gsm ügyfele legyek, majd a fizetéssel együtt + ban utalva kompenzálták, azóta 10+ éve én telenoros vagy na mostmár yetteles vagyok.Sosem voltam telekomos, de mindig fuggetlen telom volt. Prime csomagban vagyok ezért iphone pró - t ki tudnék hozni 350 ezerbe. Kérdésem az lenne h tudom függetleníteni ha megveszem a telefont? Vagy a. Yettel megbüntet azért ha kifuggetlenitem?Továbba mi az ára ennek a baráti árnak miért adja 133 ezerrel olcsobban? Bár eléggé jól nézek ki, de gondolom nem azért, mert be jövök a yetteles ügyintéző csajoknak :D ennyit megérne nekem, 13 Bá gondolkodtam de ilyen áron a prot veszem meg ;) :D


Szóval bocsi a sok(k) zagyvaságért, engem az erdekel h szolgáltatótól hogy kell mobilt venni? Kifizetheted egy összegbe is a. 350 ezret vagy ramotleznek h reszletre vegyem? Tudom kartyafuggetleniteni másnap ha ma megveszem a yetteltol? Ha igen hogyan? Van meg valami hátránya h nem a z istylebol mediabol veszem az új telot azon kívül h nem kartyafuggetlen? Nagyon koszi mindenkinek a válaszokat.



#Yettel, iphone, szolgáltató, akció, jófejek
2022. szept. 10. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lejár a hűség, ingyen függetleníti a szolgáltató, törvény kötelezi őket erre.
2022. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Illetve meg ami nem világos hogyha van egy csomagom amit készülék nélkül kertem ehhez is rendelhetek csomagbarati aron telefont vagy minden esetben alá kell írnom 24 hónapot de úgy már annyira nem baráti mert 24 hónap hűség + havi 2 ezerrel többet kell csengetnem + ugye a telo ára na most mit csináljak? Telo kene baráti aron 11 hónap hűséggel mert minden melot azért nem vallalok el szval ha innen is kirugnak nem tudom fizetni a megtelnek a havi 15 rongyot
2022. szept. 10. 16:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Az király lenne koszi ;)
2022. szept. 10. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból függő a telefon, de ha lejár a 2 éves hűségidő (vagy 1 ha ennyit írsz alá, de 1 évre nem szoktak jó kedvezményt adni) ingyenesen függetlenítik, csak be kell tudnod mutatni a számlát a telefonról, szóval tedd el.
2022. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Telekomnál vettem 13 minit és ez speciel független. Pedig 2 év hűséget újra aláírtam.
2022. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
azért ocsó mert függő
2022. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
telekom független
2022. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Továbba mi az ára ennek a baráti árnak miért adja 133 ezerrel olcsobban?"

Megválaszoltad magadnak:

"Illetve meg ami nem világos hogyha van egy csomagom amit készülék nélkül kertem ehhez is rendelhetek csomagbarati aron telefont vagy minden esetben alá kell írnom 24 hónapot de úgy már annyira nem baráti mert 24 hónap hűség + havi 2 ezerrel többet kell csengetnem + ugye a telo ára "


Amúgy mindenki azt vesz amit akar, és azt amit kí tud vagy ki hajlandó fizetni.

2022. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én yetteles vagyok, màr függetlenül adjàk a telefonokat. De ha bemész az üzletben ott ki is tudod próbálni a modell darabon. Ha megnézed az általános infó menüben ott lesz olysn hogy szolgáltatói zár. Ott írja hogy nincs sim korlátozás, bármilyen sim rakható bele.

nekem e sim van és egy vodás kártya benne.

Úgy veszed meg ahogy jó neked ha van rà keret vedd meg a kinèzett csomag mellé teljes árban vagyis igy is olcsóbb lesz mivel 100 ezer körül kb olcsóbb amügyis ha csomag mellé veszed. Pl yettel M

De ha részletre jobb neked akkor úgy

nem fognak ott kötelezni semmire csak megkérdezi h akarod melyik formàban.

2022. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!