Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan akiknek kevés a jövedelm...

Sokan akiknek kevés a jövedelmük miért vesznek 10-20e ft-os részletre telefont? Még mindig státusz szimbólum?

Figyelt kérdés
Többnek akarnak látszani ettől? Egy 100e alatti telefonnal miért nem tudnak el lenni? Nagyon sok embernek az is bőven kielégítené az igényeit szerintem.
2022. szept. 11. 21:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%

Mert a legtöbb ember sík hülye, hiú és pénzügyi analfabéta.

Ahhoz ugyanis intelligencia kell, hogy az ember átlássa, nem a státusszimbólumok miatt lesz menő, meg hogy magasról le kell tojni azt, hogy idegenek mit gondolnak rólad.

És ugye a sok hülye képtelen gondolkodni és az alacsony jövedelemre megvesz minden hülyeséget, aztán meg csodálkozik, hogy nincs pénz. És persze ki sem használják a tizedét sem a telefon tudásának, hiszen ahhoz már túl hülyék.


Pl. a szomszédom ott csodálkozott, hogy "jaaa, telefonnal be tudod fizetni a csekket azzal a kóddal, ami rajta van?" meg ott van a 200 ezres telefonja, de hogy az NFC mire jó, arról fogalma nem volt...

2022. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
71%

#16: "Én látássérültként azért vettem az iPhonet, mert sokkal jobb ebben az a funkció ami felolvassa a szöveget - magyarul is."

De te OKKAL vettél iPhonet és ki is használod. Ellentétben az emberek jó 80%-ától.

2022. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
61%

"Nem értem miért probléma neked az, hogy ki, mire költ?"

"Sokan miért foglalkoznak olyan dolgokkal, amihez semmi közük?"


Úgy bírom, hogy az ilyen kérdésekre mindig benyomják a nagyokosok ezeket a válaszokat, mintegy igazolva maguknak azt, hogy jó döntést csináltak, mikor erőn felül részletre vásároltak egy telefont, amit ki sem használnak.

Ezt nehéz lehet felfogni a boldog tudatlanságban élőknek, de rossz nézni, mikor az ember környezetében ennyi sok a hülye. Igen, tudjuk, hogy kár erőlködni, tudjuk, hogy a hülyék nem fogják fel magukról, hogy hülyék, hiszen hülyék, de mégsem tudja az ember levetkőzni azt a szándékot, hogy segítsen a sötétben botorkálókon.

2022. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23# Te mondtad meg a legnagyobb igazságot!
2022. szept. 12. 14:38
 25/30 anonim ***** válasza:

#23. Mivel meglettem szólítva válaszolok. Te honnan tudod, hogy nekem miből, mire futja? "erőn felül részletre." Már 1 éve kipengettem az utolsó részletet is. Ha esetleg nem olvastad volna, olcsóbban jutottam hozzá bő 100 ezerrel, mert hűséget vállaltam, kedvezményeket kaptam. Kamatmentesen fizettem. Nem használom ki a telefont? Lehet! De legalább nem kell évente cserélni. 3 éve használom. Olyat kerestem amit nem kell 1 év múlva cserélni. Sokat utazom. Megy rajta a GPS, és a YouTube egyszerre. Mert bírja. Nem egy gagyi vacak.

Tudod én meg azt nem értem miért kell mások zsebében turkálni??? És ezt marhára nem értem.

2022. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én 3 éve vettem magamnak egy középkategóriás Androidot 100 ezerért, ami a mai napig tökéletes. Ennyit az évenkénti cseréről. Afelől meg nyugodt lehetsz, hogy azt a 100 ezret, amivel olcsóbban kaptad a telefont, bőven kifizettem az előfizetési díjban.
2022. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26 nah te 100 ezerért vetted, én meg 200-ért. Nekem ez felelt meg az igényeimnek. Vízálló, porálló, ami a munkám miatt nem elhanyagolható előny.

Előfizetési díj?

Fix 10 ezer, és korlátlan. Na tessék. Még ebben is a magasabb kategória! Lehet belekötni! Ezt is miből fizetem!? Dolgozom, és futja rá! 😂😂😂

2022. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jó jövedelmem van, mégse pocsékolom a pénzt. Havi 3 ezer a számlám, a családot ingyen hívom.

A vízállóság lehet jogos szempont, nekem nem az.

2022. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

#28 tudod, illetve nem tudod, de most tudni fogod! 😂😂😂

Szóval sokat utazom külföldre, és kell a net. Sokat kell telefonálnom, és nem mindegy, hogy fixen fizetek X összeget, vagy kapom össze-vissza a számlát. Így tudom, hogy minden hónapban befizetek 10 ezret, és nem kell aggódni mennyi lesz a számlám.

2022. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó, így érthető.
2022. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!