Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Attol hogy a telefon a szekren...

Attol hogy a telefon a szekrenybe all honapokig lesz baja?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hulye kerdes egyebkent de nembaj, ugye mostanaban nagyon mennek fel az arak es szeretnek egy jo iphonet

Egy teljesen új, bontatlan iP 12-rol van szo, az lenne hogy megvennem most de csak karacsonykor bonthatnam ki mert alapbol karacsonyra vettem volna magamnak egy 13-ast de annyira felment az ara hogy nem lenne meg ra a penz es meg tobbet kellene dolgoznom ami suli mellett nehez szoval a kerdes az hogy lesz-e tole baja? Elore is koszi a valaszokat sok puszi🫶



2022. szept. 11. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha ugyanabban a dobozban, csak a bolti raktár polcán áll, szerinted az miben más?
2022. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem lesz baja.

Hosszú tárolásnál az akkumulátornak lehet baja, de új készülékeknél az deaktivált állapotban van.

Viszont ha a készüléknek valami hibája van, akkor karácsonykor már hiába viszed vissza.

Vedd meg, használd, karira meg vegyél magadnak valami mást. Csokit!

2022. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
egy telefonon minimum 1, de akár 2-3 év garancia is van (iPhone esetében minimum 2, nem tudom eléri-e a 250.000-es értéket), ha baja van, kicserélni ugyan nem fogják, de szervizben javítják, ugyanúgy, mintha a megvétel ideje óta folyamatosan használnád
2022. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
😂😂😂😂😂
2022. szept. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Volt már iPhone-od? Sokan sírva menekültek vissza állítólag az Androidhoz, szóval szerintem se nagyon halogasd a kibontását. Ha nem tetszik, még vissza tudod vinni/küldeni, vagy drágábban tudod eladni, ha ezekre nincs lehetőség. Nekem még nem volt, szóval ez nem vélemény.
2022. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

3: én inkább 3 napon belül vinném vissza mint 3 hónap után. 3 napon bleül legalább kicserélik. Ha karácsonykor viszi vissza, tuti nem lesz készleten olyan ami neki kell.

De mindegy, mindenki úgy rontja el az életét ahogy neki tetszik :D

2022. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 3 napon belül se kötelesek visszavenni, csak ha hibás, akkor inkább vegye meg online, és áruháztól függően minimum 14, de akár 30 napja is van arra hogy visszaküldje ha nem tetszik :D
2022. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"csak ha hibás"

Erről beszélek!


"14, de akár 30 napja is van arra hogy visszaküldje"

Nem olvastad a kérdést, csak jöttél fröcsögni megint...

Karácsonyra szeretné venni magának a kérdező a telefont. Szeptember és karaácsony között kicsit több mint 30 nap van. B..hatja az elállási jogát már decemberben.


Kérdező ha most megveszed, akkor használd is a telefont! Ha karácsonyra kell, akkor meg akkorra vedd meg. Ennyi.

2022. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#5 “állítolag”

Bizony csak állítólag.

2022. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Volt már egy pár ilyen kérdés itt "állítólag", nem én találtam ki. Mint írtam, nem vélemény, én is szívesen kipróbálnám.
2022. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!