Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki gyàrban dolgozik te...

Aki gyàrban dolgozik te beviszed a telefont az üzembe vagy inkàbb bezàrod a szekrénybe?

Figyelt kérdés
Ha beviszem félek hogy valami baja lesz. Ha bezàrom akkor meg lehet valami elvetemult kilopja. Vagy nem??

2019. máj. 12. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a legtöbben behozzák, nagyon kevesen vannak akik nem, közülük is sokaknak vám egy gagyibb “munkás” telefonja.
2019. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Egy gyárba a technológia védelme miatt (jobb helyen) eleve tilos bevinni a telefont, ezért van zárható szekrény és kamera a folyosón, jó esetben meg csipogó rendszer, egyéni bilétákkal, tehát ha valaki csinál valami hasonlót az öltözőben, azt vissza lehet keresni.

Sose vittem be a telefont a csarnokba, egyik helyemen se.

2019. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az univernél be lehet vinni (bár a munkásnak nem), a Nissinnél tilos volt, bár ott nem zárt a rendszer, közvetlenül hozzáér mindenki a kajához, szóval ott a telefon egy fertő. Kint hagyják a szekrénybe, ami zárható, mégis hogy lopnák ki? Bár itt simán az öltözőbe a töltőn hagyják, senki sem lopja el
2019. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél pár ezresért egy butatelefont, ha félted, én is azt csinálom.
2019. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom, és hogy tudtok egész nap telefon nélkül meglenni? És ha valaki pont két szünet között keres?
2019. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt hogy tudtak az emberek telefon nélkül élni? Nem kell hozzánőni. Ha keres, majd vissza fogod hívni munka után/szünetben. Ha meg életbevágó (terhes és mindenórás az asszony, apuka kórházban van stb) akkor meg szokták engedni, hogy bent legyen a telefon, de mondjuk akkor se azért, hogy nyomkodják.

Komolyan, miért olyan egetverő dolog, hogy ha munkaidőben dolgozni kell? Sose fogom megérteni, pedig még öreg se vagyok. Igaz a szüleim még nem felejtettek felnevelni. (és nem a telefonjukba bújtak helyette)

2019. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kabátomban hagyom, ami az akasztón van, nincs szekrény. Bárki hozzáférhetne, de mivel egy kis cég vagyunk, nem hiszem, hogy bárki elvinné.
2019. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor gyárban dolgoztam, szigorúan tilos vlt bevinni a telefont, egyrészt a kémkedési para miatt, másrészt tisztasági szempontok miatt. Fura is nekem ez, hogy valahol lazán be lehet vinni...

Kint hagytam mindig a szekrényben.

A "hogy érhetnek el" probléma könnyen orvosolható volt, szüleim és a férjem fontos, hogy akármikor el tudjanak érni, mással nincs semmi olyan sürgős dolgom, minden más ráért szünetig. Nekik megadtam a műszakvezető telefonszámát, rajta keresztül elértek volna, ha kell.

2019. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!