Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Attol hogy a telefon a szekren...

Attol hogy a telefon a szekrenybe all honapokig lesz baja?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hulye kerdes egyebkent de nembaj, ugye mostanaban nagyon mennek fel az arak es szeretnek egy jo iphonet

Egy teljesen új, bontatlan iP 12-rol van szo, az lenne hogy megvennem most de csak karacsonykor bonthatnam ki mert alapbol karacsonyra vettem volna magamnak egy 13-ast de annyira felment az ara hogy nem lenne meg ra a penz es meg tobbet kellene dolgoznom ami suli mellett nehez szoval a kerdes az hogy lesz-e tole baja? Elore is koszi a valaszokat sok puszi🫶



2022. szept. 11. 22:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Szerintem megvszem meg most hetvegen es hasznalni is fogom azonnal, majd karacsonyra veszek magamnak egy kpop albumot vagy valamit❤️ 60 honap garancia van ra. Egyebkent #5-os volt mar iphoneom,most is azom van, nekem tetszik. A 2. Valasz volt a legjobb, cuki
2022. szept. 12. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!