Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy Z Flip 4 megéri az...

A Galaxy Z Flip 4 megéri az árát ennyiért, mennyire gyors és milyen a kamerája?

Figyelt kérdés
[link]

2022. szept. 12. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Lazán
2022. szept. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor érheti meg, ha konkrétan, hajtogatós telefont keresel. Ha nem kell a hajtogathatóság, akkor olcsóbban is kapsz ilyen képességű telefont. Vagy, ha ilyen összegben gondolkodsz, akkor az S22 Ultrát javaslom.

Egyébként nagyon jó telefon ez minden téren, de nem éri meg.

2022. szept. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az az ennyi? 325-ért sufni gsm-ből, vagy 480-ért hivatalos samsung boltból?

Egyébként csatlakozom a ketteshez, ha a hajtogatás nem szempont, akkor olcsóbban is megkapod ugyanezt a gyorsaságot.

2022. szept. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem lattom ertelmet a hajtogatasnak, időutan begyűrődhet, a kontaktusok is könnyebben meghibasodhatnak es nem fog kepet adni vagy csak a fele fog működni, újabb hibalehetőség csak, inkább vennek egy nem hajtogatos telefont, üvegfoliat ragasztanak ra es könnyebben megvan vedve a külső serülesektől is
2022. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
simába uram! Szia uram!
2022. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gyorsasággal tuti nem lesz gond, mert a ma létező egyik, ha nem a legjobb processzor van benne, az UFS 3.1 pedig abszolút a létező leggyorsabb adatátvitelű tárhely!

Kamera - ezt nem tudom, nincs ilyen telefonom, netes tesztek hiányában meg csak azt tudom javasolni, hogy menj be a Media Marktba vagy Euronicsba, ott ki vannak állítva a telefonok, ki lehet próbálni, és döntsd el magad!

Ár-érték arányban - szo-szo, érdekes telefon, és nem azt mondom hogy főleg hardveresen feltétlenül megéri mindenben, de nagyon elgondolkodtató!

2022. szept. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a csajomnak vennék ilyet, de ő inkább iphoneos...
2022. szept. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En vettem most kifutó galazy z flip 3 at. Ugyanaz szinte. Nekem a hajlíthatoság kellett, mert a tőbbit nem tudtam zsebbe tenni. 3kilóért vettem emag/mediamarkt
2022. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!