Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem rezeg a Samsung...

Miért nem rezeg a Samsung készülékem?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A22 4G készülékem van. Februárban vásároltam, tökéletesen működik, semmi probléma nem volt vele idáig. Egyik napról a másikra azonban észrevettem, hogy már nem rezeg a telefon, még akkor sem, ha rezgésre van beállítva. Sem akkor ha hívnak, sem akkor ha értesítés jön, sőt, ha az ébresztőt csak rezgésre állítom be, akkor is némán "szól". A beállításokon semmit sem változtattam, minden ugyanúgy van, ahogy eddig is volt. Lehet ez esetleg Andorid hiba, várjak a frissítésre? Tapasztalt valaki hasonló problémát?

2022. szept. 15. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmilyen más esetben sem rezeg,pl. amikor ki/be kapcsolod a rezgés módot vagy némelyik játékban jelzésként?Mert akkor lehet hogy a rezgőmotor a tropa.
2022. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, semmilyen esetben nem rezeg. Néha-néha ha sokáig kapcsolgatom ki/be a rezgés módot, akkor elkezd működni, de csak pár másodpercig, aztán utána ismét nem.
2022. szept. 15. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!