Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen csomag lenne nekem jó?

Milyen csomag lenne nekem jó?

Figyelt kérdés
Sokat netezek, és aránylag sokat telefonálok(napi 15-20) percet. Vodafone-os vagyok. Van olyan csomag, ami 10k alatt van, és ezeket a feltételeket tudja?
2022. szept. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A weboldalon mit láttál?
2022. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott nem lehet személyreszabni a csomagot(hogy netből legyen több ne percből), meg nem tudom eldönteni hogy a Go kell vagy a Red.
2022. szept. 16. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:

A Go csomag akkor jó, ha hálózaton belül beszélsz sokat. Ha minden hálózatot hívsz, akkor Red csomag a jó neked.

De, a Vodafonnàl nem tudsz netet és perceket összeválogatni, az a Telekomnál van csak.

2022. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá hogy jogosult vagy e az 1gb special előfizetésre. 1giga net van benne meg hálózaton belül korlátlan hívás meg 120 perc hálózaton kívülre. Ha kimerited a 120 percet akkor 10 ft egy perc de masodperc alapú. Havi ketezer forint.
2022. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1gb nagyon kevés, előző hónapban 47gb ment el. De a 120 perc elég lenne.
2022. szept. 16. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl felajanlottak az üzletben új előfizuhoz a red csomagból havi 3000 ft kedvezményt így csak 8 ezer fotint havonta a korlátlan net meg a hivás, már 10+éve vodás feltöltőkártyás voltam.
2022. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!