Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok 80...

Milyen telefont ajánlotok 80 ezerért?

Figyelt kérdés
Iphone 7-em van jelenleg, de nagyon idegesít, hogy folyamatosan töltögetni kell, azon kívül meg vagyok elégedve vele. Szeretem hogy olyan kicsi. Androidtól félek, hogy lassú, megakad, de ha meggyőztök, hogy amúgy azok is lehetnek gyorsak, akkor abban is benne vagyok. Pontos típust írjatok légyszíves, hogy melyiket ajánljátok. Gondoltam használt Iphonera, de Iphone X, XR jönne ki ennyiből és a legtöbb ilyen hibás, olyan hibás, amit nem szeretnék. Milyet ajánlanátok nekem?
2022. szept. 21. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem hatalmas, bődületes, orbitális csalódás lesz iPhone után 80.000-ért akármilyen telefont is veszel.
2022. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hardveraprón nézegettem egy párat. Azért vannak egész szép állapotúak is. Az aksi a legtöbben már gatya, egy aksicserét még belekalkulálnék.
2022. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Samsung A52s 6/128 használtan

Redmi Note 11 6/126 újonnan

2022. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszi. Melyik lenne jobb választás? Méretben ugyanakkorák?
2022. szept. 21. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kis telót akarsz, akkor Samsung A52-A53, és úgy ennyi. Nincs nagyon más. gsmarena.com-on össze tudsz hasonlítani készülékeket, és van részletes kereső is.
2022. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Csakis iPhone 14 Pro Max 1Tb☝️🙂
2022. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: azt(iPhone 14 Pro Max 1Tb-ot) tuti nem kapsz 80.000-ért.
2022. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért szerintem a Xiaomi Redmi Note 11 abszolút a legjobb! Ráadásul épphogy, de még a 6/128 gigás verzió is kijön ennyiből!
2022. szept. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Én változatlanul tartom, hogy bemész több mobilos szaküzletbe (MediaMarkt, Euronics, stb. stb.), mindenhol közlöd a keretet, hogy ezért a pénzért szeretnél telefont. Végignyomogatod ezt is, azt is (szolgáltatói üzletben csilli-villi, kivilágított állványokon mind-mind ott sorakozik az összes készülék - elvileg most a COVID-19 miatt a fertőtlenítést is meg kell oldani + mindenhol kinn vannak deponálva a fertőtlenítőszereket tartalmazó tégelyek, egyes helyeken automata, másutt manuális adagolással), aztán elmész a szolgáltatódhoz, ahol már van egy ügyféltörténeted, az alapján mondanak valamit, hogy a fogyasztási forgalmad alapján milyen előfizetési konstrukcióban milyen telefont tudnak ajánlani (nekem így lett mindössze kerek +300 Ft (ma már nincs 1 € ) ráfizetéssel sokkal - 3 Gigabyte-tal - több mobilnetem, előtte mindössze 1 Gigabyte volt), mindenhonnan kérsz papírt, vagy ha elektronikus ember vagy, akkor személyre szabott ajánlatot e-mailben, aztán - ha ráér a vásárlás - akkor hazamész, összehasonlítod, alszol rá egyet, kettőt, hármat, ... amennyit, kielemzed és meghozod a döntést, ha meg sürgős, akkor úgyis arra hallgass, ami felé saját tapasztalataid alapján a szíved húz!
2022. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!