Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vennétek?

Melyik telefont vennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


samsung galaxy a52s 5g 256gb 8ram

Vagy a

samsung galaxy a53 5g 256gb 8ram

Telefont vennétek?

Igazából ha jól látom annyi a különbség, H az a53ban már nincs jack dugó.


Köszi


2022. szept. 23. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A52s, jobban megéri. Nem csak a Jack dugó a különbség, az a52s-ben egy jobb processzor van.
2022. szept. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jack dugó miatt A52S (egyébként nekem ilyen telom van)

Használtam A53-st is az céges volt, igazából minden napi használatra mind 2 jó, csak miért adjak többet érte, ha 1 "funkciója" eltünt.

2022. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy a lenti különbségek fontosak-e.

[link]

2022. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt három hónapban ezerszer megválaszolták már itt a kérdést. Érdemes rákeresni, nagyon sok korrekt, kimerítő válasz adtak a hozzászólók.
2022. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is leírtam már, de akkor leírom mégegyszer!

Teljesen egyformák, mindössze 2 lényeges különbség van köztük, és mindkettő az A52s javára szól: a Jack-csatlakozó megléte és a jobb processzor! Mobilprocesszorban a Snapdragonnak van a legjobb technológiája, vetélytársaihoz képest bár energiatakarékosabb, mégis sokkal gyorsabb, és évek múltán is stabilabban futtatja a szoftvert! Nálam például telefonvásárlásnál már ez is szempont, hogy mindenképp Snapdragon-processzoros legyen!

Mondjuk 3. különbségnek ott lenne az A53 nagyobb akksija is, viszont ez most lényegtelen, mert az A52s annyival takarékosabb, hogy az üzemidejük elvileg teljesen azonos! Ja, és mivel az A52s-ben kisebb az akksi, de ugyanúgy 25 watt “pumpálja”, ezért gyorsabban is töltődik!

Mégegyszer összegezve: Jack-csatlakozó, jobb processzor, gyorsabb töltődés - a különbségek mind az A52s mellett szólnak! Amúgy nem csak vennék, de fogok is venni, épp telefonvásárlás előtt állok, és az A52s áll legközelebb az igényeimhez, már alig várom hogy meglegyen!

2022. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!