Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál vagyok, szeretném...

Telenornál vagyok, szeretném megváltoztatni a telefonszámomat. Viszont nekem iPhone, illetve iPad készülékeim vannak, amihez van Apple ID-m és a telefonszámot is meg kellett adni mindkettőnél. Kérdésem lent?

Figyelt kérdés
Ha megváltoztatom a telefonszámom, az Apple ID-m és az iCloudon lévő összes dolgom elveszik örökre, és újat kell regisztrálnom? Hisz a telefonszámom meg kellett adni ezeknél. Légyszi ne nézzen senki hülyének, de még sose volt telefonszámom lecserélve, Apple készülékeim sem voltak régen, így nem tudom hogy megy ez.
2022. okt. 2. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy veszik el!

Meg kell változtatni az AppleID-ben a telefonszámot az újra és kész, minden marad úgy, ahogy eddig.

Itt jelentkezz be: [link] és a fiókbiztonságnál és a személyes adatoknál módosítsd a telefonszámot.

2022. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!