Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vehetek részletre kedvezményes...

Vehetek részletre kedvezményes áron T-Mobilnál telefont, ha egy éves előfizetést kötöttem náluk?

Figyelt kérdés
korlátlan internetet és 30-asokkal ingyen tudok beszélni egy évig szól a szerződés

2022. okt. 7. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:

az alábbi mobilra szeretném lecserélni a mostanit: [link]


ez lehetséges lenne?

jól értelmezem, hogy 22 hónapig 1330 at kell fizetni??

2022. okt. 7. 21:47
 2/5 A kérdező kommentje:
az egy éves előfizetés átválthatom kettőre??
2022. okt. 7. 21:56
 3/5 A kérdező kommentje:

a Samsung A13-nál mennyivel jobb a Samsung A23 5G?

[link]

2022. okt. 7. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

A telekom honlapján belépsz a fiókodba, és rámész a "díjcsomagváltás" -ra.

Akkor is tovább enged, ha nem módosítasz rajta (bár nemrég változtak a csomagok, és új hűséget csak új csomagra fog engedni)

Ezután felajánlja a két év megújított hűséggel a kedvezményes árakat.

2022. okt. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, ha felhívod az ügyfélszolgálatot, és megmondják neked.

Mivel a linken szereplő kedvezmény csak 2 év hűség és bizonyos díjcsomagok esetén érvényes, gyanítom hogy lesz kizáró ok amiért az elképzelt 22 x 1330 Ft kedvezményt igénybe vehetnéd. Ezzel kapcsolatosan pedig ők tudnak felvilágosítást adni. Ha mégis lehetséges 2 évet aláírnod a feltételként szabott szolgáltatásokra, akkor van esély az "olcsó" mobilra.

Én a mostani helyzetben nem kötném le magam ilyesmivel, mindenki próbálja csökkenteni a kiadásait, lehet hogy jövő ilyenkorra bánni fogod a dolgot erősen, de akkor még egy évet fizetned kell, ha tetszik, ha nem, vagy felmondva kötbért számláznak.

Én csak olyan pénzt szoktam elkölteni, ami a zsebemben van, előre látatlanban semmit.

Ha mindenképp részletre vásárolnál, a médiában 10 hó kamatmentes 0% THM-re megkapod ugyanezt.

2022. okt. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!