Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ad a Vodafone valamilyen...

Ad a Vodafone valamilyen kedvezményt kisvállalati ügyfeleknek?

Figyelt kérdés

Jelenlegi helyzet:

Van két kisvállalati előfizetésünk, korlátlan net és telefon kb 12-13e forintért.

Emellett van egy magánom ami szintén korlátlan net és telefon ez 13e.

Most lejárogatnak a hűségek, és arra gondoltam, hogy az én számomat is behozom a kis "flottánkba", illetve vennénk két új telefont is.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és elhajtottak, hogy náluk nincs olyan, hogy egyedi ajánlat, az van ami fent van a honlapon (elég érdekes hozzáállás, de egyébként régen volt egyedi deal, mindig hoztunk ki olcsón telefont, vagy kaptunk tarifa kedvezményt), viszont most megnéztem az online kisvállalati árakat, és azért amiért most 12-13e fizetünk mind cégesben, mind magánba, most 19e forintot akarnak kérni.

Megkérdeztem az ügyfélszolgálatot és azt mondták, hogy az árakat nem az üfsz szabja, az van ami kint van a kínálatba.:D :D :D :D


Ti mit tapasztaltatok, mennyit fizettek? Kaptatok kedvezményt? Vagy ez teljesen megszűnt?



2020. aug. 31. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem telefonon kell megbeszelni, hanem bekell menni szemelyesen
2020. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2020. aug. 31. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Rosszul csináltad. Azzal kell kezdeni, hogy szeretnéd megszüntetni az előfizetést. Máris adnak egy jobb ajánlatot.
2020. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem besétálok, és így fogom kezdeni.
2020. aug. 31. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!