Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szeretik annyira az...

Miért szeretik annyira az iPhonet? Azért mert menő?

Figyelt kérdés

Én sokszor nem értem, hogy sokan mit esznek annyira az iPhone telefonokon.

Szerintem indokolatlanul drága és ripityára törik ha leejted.(főleg a képernyő).

Valaki nem tudná elmagyarázni hogy miért vesz az emberek nagy része iPhonet olyan sok pénzért?

Vagy csak azért mert akkor nagyon menő vagy a buszon?

Félreértések előtt elmondanám hogy nem irigykedésből írom,mert nem vágyom iPhone-ra.

De volt tapasztalata az apámnak iPhone -nal.

Szerintem az abnormális,hogy vannak szülők(nem mondom hogy mindenki)akik hitelt, kölcsönt vesznek fel,hogy a gyerekeiknek meg tudják venni a legújabb iPhone-t, amivel majd a suliban flexelhetnek, mert iPhone nélkűl nem élet az élet.

Én nem vitatom, hogy jó telefon de hol éri ez meg?



2022. okt. 19. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Ez is egy pont olyan dolog, minthogy miért szeretik sokan az androidot mint operációs rendszer vagy miért szeretik a Samsung telefonokat stb., stb., stb.
2022. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem sokan azért szeretik, mert azokon nem "reszelgetett" program fut mint az androidos telefonokon, ahol egy szoftvert próbálnak a gyártók a saját készülékükre optimalizálni, és nem mindig sikerül, illetve akik aztán programot írkálnak rájuk, azok is szívnak azzal, hogy egyik márkán fut, a másikon meg nem. Nagy előny még, hogy ha van MAC-es géped , akkor ezek egy rendszerben tudnak dolgozni.
2022. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Amelyik ismerősömnek iPhone-ja van, az vagy céges, vagy azért szereti, mert minden más holmija is Apple, és jól kommunikálnak egymással. Nem hiszem, hogy menő lenne, már vagy tíz éve minden csóró is megveszi részletre és minden tini kikönyörgi a szüleitől, azóta van, aki cikinek tartja.
2022. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

"Szerintem indokolatlanul drága"

Minden csúcskategóriás telefon az.


"és ripityára törik ha leejted.(főleg a képernyő)"

Ezzel a géniusz megállapítással késtél 15 évet, nem mellesleg minden más telefonra is igaz... Azóta volt javulás, de még mindig egy tok és üvegfólia a biztos.


Porschet se azért vesz az ember, hogy eljusson A-ból B-be, mert azt egy Multipla is megteszi.


"Én nem vitatom, hogy jó telefon de hol éri ez meg?"

A telefon nem befektetés, egyik telefon sem éri meg az árát.

Ha neked megér egy iPhone közel félmilliót a rendszere és egyéb tulajdonságai mellett, akkor az azért van, mert te ezeket tartod fontosnak.


A telefon-presztízs normális helyeken 13 éves kor felett elmúlik. Ahol meg nem, ott nagyobb bajok is vannak ennél.

2022. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Statusszimbólum.
2022. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Hmmm... eléggé egyszerű ember vagy te. Tipikus ostoba proli aki csak úgy tud gondolkodni, hogy ez vagy az azért vett ezt vagy azt, mert biztos többnek akar látszani. Hidd el ezen a gyöpös gondolkodási sémán túl is van élet!


"indokolatlanul drága"

Mert az a kormány akire a magadfajta egysíkú bepalizott, lefizetett buta emberek szavaznak, következetesen leértékelte a forintot és világrekodr ÁFÁt rak a termékekre, meg még egy csomó adot beszednek amiről neked fogalmad sincs és hiába is magyaráznám, nem értenéd. Az iPhone más országokban átlagos árban van, nem kiemelkedően drága.


"és ripityára törik ha leejted.(főleg a képernyő)"

Az egész egy nagy képernyő... mi törne el rajta más? :D

Amúgy hagytam már el iPhonet kerékpárról is, nem lett semmi baja annak sem. De nem dobálni kell, hanem vigyázni rá.


"Valaki nem tudná elmagyarázni hogy miért vesz az emberek nagy része iPhonet olyan sok pénzért?"

Mindenki másért. Én azért, mert kell a jó akkuidő, a kiváló kamera, a lidar szkenner, a tökéletes együttműködés a számítógépemmel és tabletemmel. Szükségem van azokra a szolgáltatásokra amiket az Apple nyújt. iPhonera, iPadra fejlesztek szoftvereket. Nem tesztelhetem droidon :D


"Vagy csak azért mert akkor nagyon menő vagy a buszon?"

Sosem veszem elő a buszon.


"nem irigykedésből írom"

De.


"De volt tapasztalata az apámnak iPhone -nal."

Ja gondolom. Vett egy 8 éves ájfónt egyik haverjától aki egy másik haverjától vette. Ráadásul még hülye is hozzá. És persze emiatt az Apple a hibás igaz?


"Szerintem az abnormális,hogy vannak szülők(nem mondom hogy mindenki)akik hitelt, kölcsönt vesznek fel,hogy a gyerekeiknek meg tudják venni a legújabb iPhone-t,"

Ebben igazad van.


"Én nem vitatom, hogy jó telefon de hol éri ez meg?"

Helyileg az usában megéri. Ott sokkal ócóbb!

2022. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem járok busszal, tehát nincs hol vagizni vele. Nekem iphone 7-esem van, ingyen volt, de százszor jobb, mint bármelyik androidos telefonom volt. A céges samsung galaxymat vissza is adtam, nagy batár sz.r. Az iphonom még sosem fagyott le, nem volt olyan, hogy nem mentette el a képet stb
2022. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem indokolatlanul drága és ripityára törik ha leejted.(főleg a képernyő)


Az Apple csak felsőkategóriás telefonokat gyárt(kivéve az Se)

A kategóriáján belül, nem számít drágának sőt, akár olcsóbb mint egyes kínai telefonok. Ha nem lenne ilyen gyenge a forint, akkor több mint 100 ezer Ft-tal kevesebbe kerülnének. Ripityára törik? Igen, ahogy a telefonok 99%-a.


Én sokszor nem értem, hogy sokan mit esznek annyira az iPhone telefonokon. Jó minőség és tartós. Aki már beáldozik sok 100K-t, az nem egy kínai telefont fog venni, amire 2 év támogatás van, hanem Applet vagy Samsungot. Jobb minőség, de nem drágább. Emiatt, az Apple és a Samsung adja el a legtöbb felsőkategóriás telefont Európában.


5. Státusszimbólum


Nem, mivel szinte bárki megveheti részletre.


Valaki nem tudná elmagyarázni hogy miért vesz az emberek nagy része iPhonet olyan sok pénzért?


Mert szeretik az Ios-t és az ökoszisztémáját. Mivel (szinte)nincs középkategóriás készüléke az Applenek, ezért kénytelenek a drágát megvenni, amennyiben IOS-t szeretnének használni. Ha lenne normális telefonjuk a középkategóriában (az SE nem az, az csak egy rétegtelefon), akkor azt vennék, de az nem érné meg a cégnek. Szóval ezért veszik sokan, az ára ellenére.

2022. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Látom a privátból, hogy nem értetted meg a mondandóm.... Mindegy. :D
2022. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Mi a rákèrt kell egymást marni mindig? Nekem is megvan a vèlemènyem róluk, ( direkt nem írom le most ide ) de nem állok bele a másikba csak azèrt mert ő olyat vett vagy azt szereti. Lehet hogy valakinek ez az álma, megveszi, hát tegye. Más meg a pcjère, motorjára, kutyájára macskájára költ sújos összegeket. Mièrt kell állandóan egymást szurkálni ès lenèzni csak mert másra költi a pènzèt mint te vagy èn?
2022. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!