Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri meg jobban...

Melyiket éri meg jobban megvenni? iPhone XR vagy Samsung Galaxy A52s 5G?

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

A 2 telefont össze se lehet hasonlítani: évjárat, hardver, szoftver - mindenben különböznek, és főleg rendszertől is függ a dolog, hogy Neked melyik jön be jobban!

Ha Androidot akarsz, akkor egyértelmű a dolog, az A52s amúgyis a legnépszerűbb telefonok egyike, önmagában is nagyon szuper, és ár-érték arányban is brutálisan jó!

Ha viszont az iOS jobban bejön, akkor se az XR, inkább 11 az ajánlott legrégebbi, vagy kompaktabb méretben és olcsóbban SE 2022 !

2022. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Iphone!

Hosszutávon tartósabb

2022. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem mint ha egy Snapdragon valaha is megdöccenne... 😄

Exynos, MTK, és hasonlók sokkal inkább!

2022. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
2. De itt az Iphone XR-ről van szó, ami nem egy új darab. Ebből adódik, hogy az a52s legalább addig vagy tovább kap frissítéseket, mivel a Samsung minimum 4 év frissítést garantál az a52s-hez. Melyiket vedd? Szerintem a Samsunggal jobban jársz, mert az a legjobb ár-érték arányú készülékük. Egyébként kamerában jobb az XR.
2022. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem igazán értelmezhető szerintem ez a kérdés.

Az XR csak használt lehet és itt ugye a telefon állapota és az ára sem mindegy. Lehet baromi jó vétel is és rossz is.

Látatlanban én iPhone tulajként is az A52s-t venném. Az XR már egy eléggé régi telefon.

2022. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen az a52s.Sokkal jobban jársz!
2022. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

xr-t nem vennék

amikor megjelent már akkor sem gondoltam rá hogy megkéne venni mert szerintem elég gyenge lett már az akkori árhoz képest ami annno 300 volt kb

a52s-t vennék inkább mert az jobb

itthon apámank a52-t vettem azis müködik amire használja de tudom hogy az S jobb valamivel de neki ez nem volt szempont szóval sporoltam 25 ezret ami amúgysem érdekelt volna de ez lényegtelen

2022. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!