Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik tok nélkül hordják a telefonjukat?

Figyelt kérdés
Legalább fél éve, mennyire latszik meg rajta a zsebkarc? Vagy nem érdekel titeket? Köszönöm a választ!

2022. okt. 27. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
En nem tudnam tok nelkul hordani a telefonomat, ugyanis baromi sima a felulete es csuszik, mint a takony. Komolyan. Nem kell hozza izzadt kez, full szaraz kezembol is zsutty. 😅 Ugyhogy inkabb tokot vettem ra, es orultem, hogy nem tort ossze addig.
2022. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%
Tok nélkül hordom, több, mint egy éves. A nadrágzsebembe nem fér bele, kabátzsebben hordom - ami bélelt -, vagy táskában. Egyetlen egy karcolás sincs rajta, mintha ma vettem volna ki a dobozból.
2022. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen telefonotok van?
2022. okt. 27. 19:54
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Új (jelenlegi) telefonomhoz nem használok és egyenlőre nem is tervezek
2022. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
A régi, üveg hátlapú telefonomat mindig tok és fólia nélkül hordtam magammal. 5 év után csak 1 karc lett rajta, az sem nagy. Soha sem ejtettem le. Az új, műanyag hátlapú telefonomat tokba tettem, mert a műanyag, bár nem törik ha leesik, de viszont sokkal könnyebben karcolódik az üvegnél. Inkább biztosra mentem. Egyébként tokkal jobban csúszik mint nélküle.(sima átlátszó szilikon tok)
2022. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A csomagban kapott szilikon tokot használom, de az csak a hátlapot védi, az előlap üveg, elvileg nem karcolódik. A táskámban hordom.

N

2022. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#10 vagyok, Xiaomi Redmi 10
2022. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Látszik rajta, de egy eléggé kicsi telefon, szerintem nem is lehetne hozzá tok, meg azzal nem férne be a zsebembe.
2022. okt. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3 éve tok nélkül hordom,nem nagyon karcolódik. ( Xiaomi redmi note7)
2022. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Strapatelefonom (Doogee s96 pro) van, tok nélkül is elég masszív a maga 3 dekájával. Egy karc sincs rajta, egy éve használom. Azelőtt 2 évig egy Galaxy J4+ volt, szintén tok nélkül, egy esés alkalmával az egyik sarka kicsit lepattant, de azon kívül karc mentes volt az is.
2022. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!