Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Iphone 5C telefonom,...

Van egy Iphone 5C telefonom, akkumulátor felpúposodott benne de, nem szeretném át cseréltetni.. töltésre reagál csak az apple logo jelenik meg utánna utánna eltűnik vissza jön.. Valaki aki ért hozzá akkumulátor nélkül be lehet kapcsolni kűlső módon?

Figyelt kérdés
Én úgy értem hogy most nincs benne az akkumulátor és benne maradtak a telefonszámok és nem lehetne valahogy bekapcsolni..? töltővel megróbáltam nem csinált semmit csak amit mondtam felül hogy az apple logo eltűnik, vissza jön!

2022. okt. 31. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudod akku nélkül bekapcsolni
2022. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy púpú, vagy két púpú?
2022. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy működik, mint a laptopok, hogy akkumulátor nélkül be tudod kapcsolni. Menj el egy szervizbe, ott segítenek az adatmentésben. Egyébként AppleID-na nem mentődtek a névjegyek?

Érdemes ránézni az ICloud.com oldalra.

2022. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!