Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törölt videókat/képeket...

Törölt videókat/képeket vissza lehet állítani valahogy androidon?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 3. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mit és honnan töröltél.

Ha kukába helyezted, onnan visszaállítható. Egyéb esetben nem.

2022. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálam úgy van ha kitörlök egy képet vagy videót a telefonon akkor van egy olyan felület aminek az a neve, hogy kuka és ott tárolódnak még 30 napig az adatok és vissza is tudom állítani a telefonra. Szerintem ez nálad is hasonlóképpen működhet. Nekem van egy olyan menüpont, hogy galéria és ott van a kuka ahonnan visszatudom hozni. Ha van ilyen menüpontod, de nincs semmi a kukádba akkor valószínűleg nem volt bekapcsolva neked az automatikus mentés és szinkronizálás.
2022. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de minél többet használtad azóta a készüléket, annál kevesebb az esélye, illetve nem is olcsó mulatság. Adatmentésre kell vinned. Az incidens után azonnal kikapcsolt telefonon jó eséllyel visszahozható még.
2022. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Sajnos nem a kukában landoltak.. Reggel jelezte a telefon, hogy kevés a tarhely, neztem a lehetőségeket es en analfabéta az instagram altal mentett adatokat töröltem, azt gondolván abban a röpke pillanatban, hogy az alkalmazason belüli mentett dolgokat törli.. Gyorsan ki is kapcsoltam, de mar késő volt.
2022. nov. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!