Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent az, hogy az iPhone...

Mit jelent az, hogy az iPhone nagyon zárt, miben jelenik ez meg?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Csengőhangot szeretnél beállítani, vagy a gyáriakat használod, vagy 200ft-ért veszel zenét hozzá. BT csak Apple termékek között megy igazán, de persze BT hangszórón/fülesen tökéletesen működik. Nem tudsz internetről bármilyen ismeretlen applikációt telepíteni. Nem lehet megváltoztatni a Launcher-t. NFC csak fizetésre tudod használni. Screen Mirror csak Apple TV-re megy.

Kb ennyit tudok hírtelen. Én Androidról váltottam, és nem bántam meg. Nagyon jó, gyors, szép telefonok, és nem nyomja a pofádba hogy az alkalmazás leállt. Először 6S-em volt, majd nemrég vettem egy Xs Max-ot. Szuper mindkettő :)

2022. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Semmiben, egy normális átlagfelhasználó ebből semmit sem érzékel.


Azok szokták ezt mondani, akik minden ellenőrizetlen sz.rral telepakolják a telefonjukat, mert ez Androidon sokkal egyszerűbben kivitelezhető mint iPhone-on.

2022. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

“Screen Mirror csak Apple TV-re megy.”


Hát nekem megy Samura is.

2022. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Idén vettem először életemben iOS-es telefont, eddig Androidjaim voltak. Hétköznapi felhasználóként kb. semmi különbség nincs. Az egyedi csengőhang beállítás valóban kicsit komplikált, de tényleg ennyi.

A legtöbb user nem telepítget internetről letöltött ki tudja milyen APK-kat és nem rak a telefonra másik launchert, sőt még azt sem tudja, hogy mik ezek.

2022. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Csengőhangot lehet beállítani mást is a gyáriakon kívül és még csak nem is kell megvenni 200 Ft-ért.

Böngésző: van egy pár db erre a rendszerre is, de az Apple korlátozásai miatt végső soron átskinezet Safari az összes. Ez engem csak azért zavar, mert nem tudok Ublock origin kiegészítőt telepíteni a Firefoxra, és az Adguard csak a Safariban blokkolja a reklámokat. De a Safarit nem sikerült megkedvelnem. Ízlések és pofonok.

Androidon ha nem voltam megelégedve a gyári tárcsázóval, le tudtam cserélni. Itt nem. Pedig szívesen lecserélném arra ami a régi Xiaomimon volt gyári tárcsázó.

Nincs millió féle téma és ikonkészlet rá: ez csak annak hátrány aki szereti az utolsó kis szeletét is a rendszernek átszínezni, amúgy nem gond.

App Store-nak úgy tudom szigorúbbak a megkötései, így kevesebb szutyok tud felkerülni rá és nem lehet olvasni napi szinten arról, hogy már megint hány db appot töröltek le belőle ilyen-olyan biztonsági problémák miatt. Ez inkább pozitív dolog.


De teljesen hétköznapi felhasználásban nem igen okoz ez semmiféle problémát vagy korlátozást.

2022. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Nem lehet telepíteni régebbi rendszereket és nem lehet külső forrásból appokat telepíteni (vagyis lehet, csak nem egyszerű) és kb ennyi.


"Csengőhangot szeretnél beállítani, vagy a gyáriakat használod, vagy 200ft-ért veszel zenét hozzá."

Marhaságot ne tessék írni!

Bármit be lehet állítani csengőhangnak számítógép nélkül! Ingyen!


A zártásgot általában a hozzá nem értők hangoztatják.

2022. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Annyira zárt, hogy nem megy bele a víz sem.
2022. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
85%
Nem mindent lehet, de ez az átlagfelhasználók szintjén nem jelent problémát.
2022. nov. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!