Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi 12T Pro vagy Iphone 14...

Xiaomi 12T Pro vagy Iphone 14 Pro? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Ha eltekintünk az operációs rendszertől, melyik telefont ajánljátok?

Nem használok játékokat telefonon. Ami számomra fontos a camera, akkumulátor,tárhely. Dokumentumokat szoktam még szerkeszteni.

Szerintetek ár-érték arányban melyik megfelelőbb? Illetve melyiknek hosszabb az élettartama?



2022. nov. 7. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Hát, ha eltekintünk az operációs rendszertől, és csak és kizárólag a hardvert nézzük, akkor a Xiaomit.

Viszont ez a megközelítés nem jó, mert szoftver nélkül a hardver nem ér semmit. Már pedig ha a szoftvert is nézzük, akkor az IPhone. Azért, mert az IOS egy nagyon jól megírt rendszer, a Miui-hoz képest.

2022. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ip 14 pro ha az árakat nem nézzük
2022. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Ha eltekintünk az általad említettektől, akkor a Xiaomi simán veri az iPhone-t.

Ha nem tekintünk el az OP rendszertől, akkor még mindig Xiaomi, mivel az Android általában véve jobb.


Ha figyelembe vesszük, hogy a Xaiomi kínai, akkor pedig az iPhone-t érdemes venni.


Én személyszerint valami normális márkát vennék a helyedben, Samsung, ASUS, Nokia stb.

2022. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Csakis iPhone☝️☺️
2022. nov. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát ha dokumentumot szeretnél rajta szerkeszteni, akkor a Xiaomi jobb, mert azért a szerkesztés elég sok "energiát" igényel. Ismerősnek Xiaomi 12T Pro-ja van, 2-2,5 napig bírja, pedig ő konkrétan azon dolgozik, és néha játszik is. Másik ismerősnek iPhone 14 Pro-ja van, azt mondja, hogy nem nagyon használja, de 1-1,5 napot bír. De esetleg erre a célra valamelyik Samsungot is tudom ajánlani. Nekem olyan van, teljesen elégedett vagyok vele. ;)
2022. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
xiaomi jobb
2023. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!