Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új SIM kártyát kisebb méretben...

Új SIM kártyát kisebb méretben, mint a foglalat, lehet használni?

Figyelt kérdés
Kisebb méretben tört ki a keretből az új SIM kártya, próbáltam a keretébe visszarakva berakni a mobilba sokszor próbálva, de sehogy nem sikerült, erdeményként még a legkisebbe méretben is kitört. Megpróbáltam beigazítani így az érintkezőknél a legkisebb méretben, szerencsére sikerült, működik a telefon így is. Szerintetek lehet így használni a mobilt? Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 17. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha működik, akkor szerintem nem probléma, de azért próbáld meg kicserélni a szolgáltatónál.
2022. nov. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha működik, akkor jó, de így előfordulhatnak a jövőben érintkezési problémák. De az is lehet, hogy még 5 évig bírni fogja ilyen formában, mindenféle érintkezési hiba nélkül. Mindenesetre aemnnyiben teheted, cseréld a kártyát a szolgáltatónál, elmész a hozzád legközelebbihez, sok helyen még plázákban is vannak, mondod, hogy megsérült a kártya, igazolod magad személyivel, adnak egy másikat ugyan azzal a számmal.

2022. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet bepattintani a nagyobb keretbe? Úgy tuti nem csúszkál mindenfelé. Nekem is így van, mert át kellett tennem a SIM-et egy kisebb telóba, majd vissza.
2022. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Így sem csúszkál, az érintkezők szorítják rendesen. Bepattant a keretbe, csak mindig kijött belőle...
2022. nov. 17. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen szilikon keretek. Most nem tudom milyen áron vannak, mi pár éve 500forintért vettünk. Rendes keretek azok is, csak valamivel jobbak, mint a gyári keretek, mert az nem teljesen arra lett szánva, hogy kitörés után is vissza lehessen pakolni, bár az esetek jó részében működik. Ezeket a bővítő kereteket meg külön erre szánták. Ezzel lehetne még egy próbát tenni, hogy később ne legyen gond, mert most működik, de meddig?? Vagy tényleg vissza mész a szolgáltatóhoz.
2022. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha leejted és nem csúszik el a kártya, akkor jó
2022. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott, vettem egy telefonos boltban egy SIM adaptert, így már biztosabb a működése...
2022. nov. 17. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!