Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook ingyenes mobilról?...

Facebook ingyenes mobilról? 30-as vagyok Vairy textem van és domino csomagos vagyok, szóval nem előfizetéses.

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:56
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Könyörgöm, nézd már meg előtted 3-al feltett kérdést. Minek kell ugyanazt a kérdést naponta 5x felrakni. De ajánlom figyelmedbe azt is, hogy elolvasd a t-mobile oldalán, hogy hogyan van.
2010. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ez hogy megy csak beírom a címet mobilon és kész?

Aki szokot ilyenről facebookozni az megmondaná melyik menü ponton menjek rá?

2010. szept. 29. 16:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen de valaki azt írja, hogy ingyen van valaki azt, hogy kipostáznak számlát. Valaki meg azt, hogy 30-as azért van ingyen, de a t-mobile oldalon úgy írják mintha mégis fizetős lenne.
2010. szept. 29. 17:02
 4/6 bp1985 ***** válasza:

Felmész a www.t-mobile.hu oldalra, ott minden le van írva, vagy bal oldalon itt a keresőbe beírod, és rengeteg kérdés volt már erről. Kell hozzá alap csomag, ami ingyenes, és csak a 0.facebook.com oldal van ingyen. Ha simán mész fel a www.facebook oldalra, akkor nincs.


[link]


de terssék, 10 mp alatt megkerestem neked. Elolvasod, és használod.

2010. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2010. szept. 29. 17:06
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezek a feltételek

Havidíjas előfizetés

vagy Domino előfizetés

Adat-díjcsomag

2010. szept. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!