Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki és miért hivogathat?

Ki és miért hivogathat?

Figyelt kérdés

4 napja kezdődött. Este 11kor csörgött a telefonom, nemzetközi hívás, tunéziából. Nem vettem fel

Másnap ugyan úgy este 10fele nemzetközi hívás, monaco.

Tegnap egy magyar szám, de kiírta a telefon, valószínű spam. Mondjuk ez emberi időben, délután.

Ma délelött újra. Nemzetközi szám, kiírta a telefo"potenciálisan csalás".

Most este ismér, most épp francia ország.



Honnan szerezhették mrg a számom? Ki lehet az és mit akar? Hogy tudom vajon ezeket megszüntetni, mert nagyon idegesít a dolog. Felvenni sosem merem.


2022. nov. 17. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Letiltasrol hallottál már? Sima ügy, soha nem zaklat többé.
2022. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1!

Ha felfogtad volna, amit kiírtam, 5 különböző szám. Ugyan az a szám 1x sem hívott. Akkor mit tiltsak le?!


Köszi a semmit

2022. nov. 17. 20:07
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem fogod elhinni, de felfogtam elsőre is. Mind az öt számot nyilván! És az utána következőket is.


Szívesen. Én köszi a bunkó stílust.

2022. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon ritka, hogy ugyanarról a számról hívjanak, így sajnos a letiltás nem sokat segít. Ha van olyan a beállításoknál, hogy hívás tiltása ismeretlen számról, akkor kapcsold be. Viszont, ha más is hívna, akinek nincs meg a száma, akkor az a hívás sem fog beérkezni.
2022. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én vagyok a tapló?! Nem én kezdtem ugy, hogy "nem fogod elhinni"... ha hiszed ha nem, letiltottam őket. Ennyire debil nem vagyok. Olyan megoldást kerestem volna, amitől ilyen számok amblok nem tudnak hivogatni.


5!

Köszi az egyetlen normális választ! Igen, akkor sajnos csak a névjegyzékesek tudnak hívni, az meg nálam nem opció :(

2022. nov. 17. 20:22
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan szerezhették mrg a számom?"

A világ összes telefonszáma elfér egy táblázatban. És ezt a táblázatot hívogatja sorban egy automata. Idáig nincs is gond. A gond akkor lesz, ha visszahívod, mert ezt egy abban az országban emelt díjas hívás és hívásod díján osztozik a szám előfizetője és az a szolgáltató.

2022. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

7!

Eszembe sem jutna visszahívni. Még felvenni sem merem 😬

2022. nov. 17. 20:26
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Az általános vélekedéssel szemben hazai hálózaton a hívásfogadás nem kerül pénzbe.
2022. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan felveheted, így legalább a csalót megsarcolja a szolgáltató a nemzetközi hívás díjával. Honos hálózatban a hívásfogadás ingyenes!


Valószínűleg random számokat hívogatnak, nem tudják hogy ez a szám pont a tied.

2022. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Egyetlen egyszer fordult elő olyan, hogy Izlandról hívtak, épp a kezemben volt a telefon, azonnal elutasítottam, utána még 2x próbálkozott ugyanaz a szám. Amúgy mindig más a szám.
2022. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!