Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan vehetek Magyarországon...

Honnan vehetek Magyarországon sim kártyát és melyiket vegyem, ha mobilnetre van szükségem?

Figyelt kérdés

Nemsokára 1 hétig Budapesten fogok tartozkodni, ezért arra gondoltam, hogy veszek egy magyar számos kártyát. Melyiket ajánljátok? Milyen szolgáltatótól és hány eurósat? Főleg mobiladat forgalomra van szükségem, térképek, internetes beszélgetésekre, stb.

Honnan vehetek? Benzinkútaknál árulnak ilyesmit?

Köszönöm!



2022. nov. 18. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszagon forinttal fizetunk, nem Euroval. Ha EU-s orszagbol erkezel, felesleges uj kartyat venni mert a sajatodat tudod hasznalni plusz koltsegek nelkul.
2022. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az eurót nem a fizetési módra értettem. Romániában a sim kártyákat euró szerint árulják: pl létezik 5 eurós opció, 10-es. Sajna nekem itt azt mondták, hogy ezzel az opciómmal, amim jelenleg aktiválva van, nem használhatom a roamingot...
2022. nov. 18. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbb, ha egy Orange SIMet használsz a kedvezményes roamingal.
2022. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem hazamész Romániába, bemész a szolgáltatódhoz és megkérdezed.

Vagy nem mész haza, és vagy arról a készülékről, vagy egy másikról (valaki máséról) felhívod őket és megkérdezed.

Amúgy én nem szórakoznék pénzfeltöltéses (prepaid) telefonnal ilyen esetre, hanem ebben az egy hétben vagy megkérnék mindenkit, hogy csak akkor hívjon, ha súlyos dolog történt (betörtek a lakásodba, elöntötte a házadat a víz, kigyulladt a ház, meghalt valaki közelid, stb.), minden más esetben csakis Messengeren, vagy WhatsAppon, Viberen vagy elérhető.

Veszel mobilnetet annyit, hogy a saját szokásaidnak megfelelően kitartson (úgy, hogy azért törekszel rá, hogy ahol lehet, ott wifit használj) + mindig mindenhova viszel magaddal mobiltöltőt, mert a wifi köztudomásúlag gyilkolja az aksi százalékos töltöttségét és kész. Egy hetet simán ki lehet így bírni.

2022. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nem lehet lakcímigazolás nélkül feltöltőkártyás simet használni, kaphatóak voltak régebben előre aktivált simek, de a tarifacsomagok magasak, lehúzzák az embereket rendesen, a legolcsóbban akkor jösz ki, ha veszel egy Orange simet és aktiválod az itt szereplő 12 eurós opciót:

[link]

2022. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapsz magyar prepaid sim kártyát magyar személyes adatok nélkül egy ideje. Előfizetést lehet, csak az meg macera 1 hétre. Inkább kapcsoltasd be a roaming szolgáltatást.
2022. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!