Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van köz-tetek olyan, akinek...

Van köz-tetek olyan, akinek eszébe jutott (vagy meg is csinálta) hogy Magyarország mindegyik településére ellátogasson?

Figyelt kérdés
(tudok írni, de nem engedi egybeírva közzétenni, ezért írtam kötőjellel)
2022. nov. 18. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Mind a 3114-be? Nem tartom valószínűleg. Több éves vándorlás lenne, és minek. Meggyőződésem, hogy hazánk bővelkedik szépségekben, látnivalókban, de magam nem vágnék bele. Igaz, más országba sem terveznék hasonlót.

Akkor sem, ha nem munkából élnék, és teljes mértékben független vagyok mindenkitől, és anyagilag is igencsak jól állnék.

2022. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Nekem eszembe jutott, bár bevallom nem tudom, valaha is lesz-e rá időm. Egyelőre az ország körbesétálása köti le a nem túl sok szabadidőmet, az Országos Kékkör kétharmada már megvan , ehhez is kellett 15 év. Ráadásul én szívesen mennék tömegközlekedéssel , mert akkor tényleg tudnék nézelődni, csak az meg az időigényt növeli meg exponenciálisan . (Szerencsére a tömegközlekedés nélküli néhány faluban pont voltam már autóval, szóval azok nem esnènek ki emiatt.)
2022. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ahol nincs semmi (pl. mint a lakóhelyemen) oda minek menjek? Mit csináljak ott? Húzzam ki a térképen és kész?
2022. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%

Bocsi, de az ötleted kb ahhoz hasonló, mintha valaki azt venné a fejébe, hogy elolvassa szabolcska mihály összes versét. (elnézést az irodalmi hasonlatért, pontosan tudom, hogy a szar iskolába járóknak fogalma sincs irodalomról, és arról, miért válogassa meg a szerzőit értelmes ember).

De visszatérve a kérdésedhez, ezermillió értelmes úticél van. Miért nem azokból szemezgetsz?

2022. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon sok idő, fáradság és pénz. De a célját nem értem. Csak azért hogy elmondhasd, hogy voltál minden magyar településen? Vagy blogot/vlogot csinálnál róla? Lehet nagy élmény lenne, de az is lehet hogy unalmas. Egy idő után már elvesztenéd az érdeklődésedet, minden települést, házat tájat szinte egyformának látnál. Gondolom nem egyben csinálnád meg. De nagyon de nagyon sok érdektelen kis település van, ami még annyit se érne hogy át autózz rajta.
2022. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Én Magyarországon egyedül az összes megyébe szeretnék eljutni.
2022. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Több mint 3000-ből 2900 magyar település nagyjából egy Coca-cola logós kocsmából meg egy templomsárga templomból áll és ugyanúgy néz ki Vasban és Békésben, elég értelmetlen időpocsékolás mindet megnézni.
2022. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
7-es, látszik, hogy nem sokat jársz a Nagykörúton kívül :) :)
2022. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
@8 Ezzel még mindig van mondjuk 150-200 település, ami saját jogán is érdekes, de mondjuk elég nehéz lenne megindokolni, hogy miért érdemes elmenni Beledbe, Méhkerékbe vagy Hercegszántóra, ha kimondottan a településről beszélünk és nem a környezetről.
2022. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egy korábbi munkahelyemen össze-vissza járkáltam az országban, sajnos nem rögzítettem semmilyen módon, hogy mely településeken fordultam meg, de az évek alatt tuti, hogy legalább 2000 megvolt.


Én fizetést is kaptam érte, de saját költségen elég értelmetlen időtöltés lenne.

2022. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!