Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sajnos összetörtem a Xiaomi...

Sajnos összetörtem a Xiaomi Mi 10T Pro telefonom kijelzőjét. Milyen telefont lenne érdemes venni helyette az alábbi dolgok figyelembevételével?

Figyelt kérdés
Vajon megéri-e megcsináltatni? Egyébként nagyon szerettem, végre semmi bajom nem volt vele. Másik telefonon is gondolkodom, amit nem túl drágán ki tudnék hozni. iPhone és Huawei kizárva, valamint a páromnak Xiaomi 11T-je van, és szerinte az nem jó. Ezeken kívül mit javasolnátok?
2022. nov. 19. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a keret? Én Mi Note 10 Lite-ot váltottam 12X-re, gyönyörűen muzsikál.
2022. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasonló árkategóriában, mint amim épp van (max 200-250 ezer), de egyelőre javaslatokat várok, aztán megnézem mennyiért tudnám kihozni.
2022. nov. 19. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!