Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 és 13 vélemények?

IPhone 12 és 13 vélemények?

Figyelt kérdés

Bármilyen (normális) személyes vélemény és tapasztalat érdekelne ezekről a telefonokról!

Igaz hogy akadoznak, lefagynak és nem a legjobb az aksijuk?



2022. nov. 25. 19:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Amiket felsoroltál, annak az ellenkezője igaz.

Nem akarok belemenni a részletekbe, bár az ilyen kérdések álltalában IOS VS ANDROID vitába szoktak torkollani, tény, hogy nem olcsók, de minőségi eszközöket gyárt az Apple.

iPhone 13-at használok több mint egy éve.

2022. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%

Na kezdődik....


😐🍿

2022. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Hol olvastál/hallottál ilyen baromságot?

🍿

2022. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Csak egy iPhone van a családban (nem az enyém), csak egyetlen panaszt hallottam róla, hogy Android után nehéz átszokni rá. Ez volt 3 éve, azóta semmit.
2022. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%

Szinte csak iPhoneos haverjaim vannak ( nekem nem az van xD ), mindig újonnan veszik és ilyen gondok azért nem nagyon keringenek köztük a szóbeszédben. Egy esetben volt olyan, hogy egy újonnan vásárolt 12Pro fagyott meg valami más nyűgje is előjött, ezek miatt kétszer volt gariztatva fél éven belül de ez csak egy eset a rengeteg iPhone közül.

Nem egy reprezentatív minta, de az ismerőseim között nem nagyon voltak ilyen gondok az elmúlt 2-3 évben.

2022. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Szvsz egy túlárazott termék, ugyanezt a minőséget az androidos készülékek középkategóriájában kapod meg, feleannyiért. Persze, lehet hype-olni, és státusszimbólumnak nevezni, de a sz*rt hiába csomagolod drága díszdobozba, attól még sz*r marad. Nem beszélve arról, hogy persze csak az apple saját termékeivel kompatibilis. Lehúzás a köbön, okos találmány.
2022. nov. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Na megjött a kirakattapogató szakértő is.


🤓

2022. nov. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Kirakattapogató, lol. 1 évig viseltem el anno egy iFos 11-est, aztán rájöttem, hogy vannak ennél jobb dolgok is. Na, megjött egy ideális apple vásárló is. 🤗
2022. nov. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor leszek olyan rendes, hogy feltételezem, hogy nem valami célirányos troll kérdés.

Iphone 13-mam van kb. fél éve, előtte mindig alsó-közép kategóriás Android telefonjaim voltak, esetleg felsőkategóriás, 2 éves használt készülékeket "örököltem" családon belül.

Kettő dolgot tudok elmondani erről:

- Igen, minden téren jobb, mint egy közép kategóriás Android, de hát ez várható is.

- Az árban azonos szinten mozgó androidos telefonokkal szemben mi a helyzet? Hááát, őszintén szólva szerintem jelentős különbségek nincsenek. Esetleg annyit tudnék felhozni az iPhone termékek mellett, hogy jobban tartják az árukat, és nem mindegy, hogy egy 350-400 ezer forintos telefont 2 év múlva 250-ért adsz el, vagy 120-ért.

2022. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

#9 Tessék, például itt egy 2 éves androidos telefon, persze 120-ért:

[link]

2022. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!