Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vonaton telefonáltam, többször...

Vonaton telefonáltam, többször is megszakadt a vonal mostanában. Mi az oka?

Figyelt kérdés

korábban, ha gyenge volt a térerő, csak akadozott, amit a másik fél mondott, most konkrétan több olyan helyzet is volt, hogy magától megszakadt a vonal, a másik fél pedig azt hitte, rányomtam a telefont.

Korábban nem volt ilyesmi.

Ti is tapasztaltatok hasonlót? Régebben is, vagy csak mostanában?


2022. dec. 1. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem csak vonaton történik meg. Az biztos hogy olyan helyen jártál ahol nem volt térerő, de erre a hideg is rátesz egy lapáttal. Az időjárás nagyban befolyásol a gyenge térerőre is, meg akkor is ha nem gyenge.
2022. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Váltogatja a tornyokat (cellákat). Ahogy halad a vonat, mindig másikra csatlakozik.

Amióta kikapcsolták a 3G-t többet tapasztalom, régebben talán nem vol ennyire jellemző a szakadozás.

2022. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem telefonáltam, csak a többi utas. Emlékszem, hogy gyakran megszakadt nekik. Zalaegerszeg -Budapest Intercity
2022. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz!

#2-es érdekes, amit írsz, akkor ez az 5G nemis olyan jó, mint ahogy kéne... legalábbis feltételezem, még időbe telik, hogy stabilabb legyen

2022. dec. 1. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az 5g stabilitásával van baj.

Hanem azzal, hogy nincs :D

[link]

Nézd meg a térképet! Közelítsd rá magyarországra! Nagyon kevés helyen van 5G!

2022. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, melyik szolgáltató, melyik vasútvonal, villamosított vagy sem, mennyivel ment a vonat, milyen típusú vonat és hol ültél pontosan.
2022. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lefedettségi probléma vagy hálózati hiba.
2022. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Nem volt térerő a torony váltás miatt.
2022. dec. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!