Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyire rossz lenne a Samsung?

Ennyire rossz lenne a Samsung?

Figyelt kérdés

Amikor kiadták a Samsung Galaxy A72 mobiltelefont, akkor újonnan vettem. Nem emlékszek, hogy lett volna probléma eleinte, de ebben az évben egyre rosszabb, most ott tartok, hogy újra kell indítani mindig, mert akad, kevés a 6 GB memória, a képernyőrögzítőt is lekapcsolja néha mondván, hogy nincs elég erőforrás, stb.


Az eszközeimre igyekszek vigyázni, játék soha nem volt a telefonon, csak alap dolgokra használom, Messengeren beszélgetni, a Facebook és Instagram nincs a telefonon. A Discord, bank, telefonszolgáltató és Steam alkalmazás van a telefonon. Lassan 2 év alatt semmi más nem is volt.


Mi a baja?

Tényleg igaz, hogy a Samsung termékek egyre rosszabbak lesznek?



2022. dec. 2. 13:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
20-as ekkora agykapacitással amivel rendelkezel nehéz elhinnem, hogy 1 bitet is le tudnál programozni, te érted egyáltalán mit írsz itt összevissza?
2022. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem tapasztaltam ezt a hirtelen gyorsulást amit kedves kérdező említesz... Világéletemben Samsung telóm volt és semmi panaszok nincs. Amúgy nem lehet hogy a telefonod gyári hibás? Mert anno amikor vettem egy Sony fejhallgatót én is szidtam aztán visszaküldtem a cégnek és kiderült hogy gyári hibás ...
2023. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!