Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jelenlegi legmegbízha...

Melyik a jelenlegi legmegbízhatóbb ÉS legjobb ár-érték arányú STRAPAtelefon?

Figyelt kérdés

Édesapámnak (építőiparban dolgozik) szeretnék venni egyet és fontos lenne, hogy 120 alatt tudjak maradni árban.


Doogee S97 Pro-t néztem ki neki 107k-ért amire jönne még 7500 Ft extra kijelzővédő lap. Nem tudom strapatelefonoknál érdemes-e, de az árukereső-s vélemények között írta valaki, hogy a kijelzője könnyen sérülhet. És nem ezen akarnék akkor spórolni.

Amúgy szinte csak pozitív vélemények voltak a telefonról.


Van még az S96 Pro ebből a márkából, de az gyengébb akksival rendelkezik (paraméter alapján) és nem 11-es hanem 10-es Android viszont hőkamerás ami mondjuk elég menő.


Ami még nálam szóba jött az a Motorola Defy, de az nekem nem tűnik teljes értékű strapa telefonnak (teljes értékű vízállósság fontos lenne) viszont majdnem feleannyiba kerül.


Nokia XR20 pedig már nagyon drága (külső amúgy nem lényeges).


Ti ezek alapján mit ajánlanátok?



2022. dec. 3. 16:08
 1/7 anonim válasza:
14%

Strapatelefon 120 ezerért????,

Ezek a prolik vicc amit művelnek.

Strapatelefon az én 12 éves nokiám, tudod pubi?

2022. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor pontosítok: ÚJ OKOStelefon!!!
2022. dec. 3. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy xcover.
2022. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Dogee egy olyan márka amit jobb ha elkerülsz :)
2022. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4: Mi a gond vele?
2022. dec. 3. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nulla támogatás,szoftveresen .vegyél neki egy normális telefont Samsung,Nokia, Motorola,és egy erős védőtokot.ami az egész telefont be borítja.
2022. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül a Motorola Defy mellett döntöttem, remélem jó választás lesz (úgysem kell izomgép neki, csak egy mezei strapateló).


A Nokia XR20 sajnos nekem nagyon drága pedig az nagyon tetszett volna.

2022. dec. 4. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!