Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb telefon gyártó cég, és miért?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Apple (iPhone)
Samsung
Xiaomi
Huawei
Sony
Oneplus
Lenovo
Honor
Nokia
Egyéb
31 szavazat
 1/9 Szirty ***** válasza:
61%

Tényleg azt akartad kérdezni hogy melyik CÉG a legjobb?

Nem azt hogy melyik gyártja a legjobb telefonokat?

2022. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy melyik a cég gyártja a legjobb telefonokat
2022. dec. 5. 16:50
 3/9 Szirty ***** válasza:
17%
Jah értem. Akkor miért nem azt írtad? :)
2022. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Samsung. Próbáltam már Lenovót, Nokiát, Huawei-t, bepillantást nyertem más által az Apple-be, anno az iskolában a padtársamnak 2 évig Xiaomija volt, utána Honorra váltott.


A Samsung rendszere tetszik a legjobban. Az a legkényelmesebb, legegyszerűbb (számomra). Évekig használtam a Samsung telefonokat, kettőt használtan. Előző telefonomat néhány hónapja cseréltük, de nem azért, mert gondok voltak vele, csak valahogy a Telekomnál úgy jött ki a csomagváltásunk, hogy ugyanannyit fizetnénk egy új telefon részletfizetésével, apám meg azt mondta, akkor legyen. Egyéb másra használom a régit, még mindig gyors, semmi gondom vele. De megvan egy centikkel kisebb, nagyon régi (kb 8-9 éves, vagy 10 is megvan?) fehér Samsungom is. Elavult, kicsit betört a kijelzője, azonban ahhoz képest ahogy egy nem Samsungom viselkedett kemény 2 év után (Lenovo), leejtések nélkül, nem is rossz, nagyon is használható, nincs gond az érintkezéssel. Már csak az azon lévő zenéket szoktam hallgatni, meg nézegetni, milyen ötleteket írtam a jegyzetekbe. Az a régi telefonom sokkal gyorsabban feltöltődik az nemrég vásároltnál 100%-ra.


Anyám fél-1 éves használt Apple-t kapott. Azt mondta, hogy szereti, de közben olyan dolgokat sorolt fel hibának, hogy nem is értem, ez neki miért éri meg. Ha alig használja, akkor sem bír ki egy teljes napot töltés nélkül. Bizonyos dolgokat nem tud letölteni. Nem jó hozzá bármilyen töltő. Néha lefagy. Néha magától kikapcsol (vagy újraindul, nem tudom). De ő szereti. Lelke rajta.


Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak a Samsungról. Ellenben apám okádéknak tartja, nincs még egy olyan márka, amit jobban utálna. Én naponta használom (hobbik, szerkesztések, írás, olvasás is fűznek hozzá), netezek rajta, zenét hallgatok, mindenre, amire kell, szerintem tökéletes, gyors is, pedig nem vagyok telefonoknál türelmes típus, hogy ha valami lassú, akkor arra azt mondom nem is.

2022. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem egyik cég se gyárt telefont. Legalábbis a Nokia és az Apple tuti nem, mert az ő telefonjaikat a Foxconn gyártja
2022. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nejemnek egy új Huawei-e van, nekem egy új Xiaomim, de inkább visszatettem a sim-et a régi Samsung S7-esbe, a Xiaot néha használom wifiről, de nem szeretem.

Ha veszek újat, újra Samu lesz.

2022. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
#5 az megvan, hogy az iPhone-k kijelzőinek nagy részét a Samsung szállítja? És jó pár számozással ezelőtt a komplett bele Samsung volt, csak betették két almás üveglap közé.
2022. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Mindegyik jó a maguk módján.

Van olyan márka, amely főként az alsó kategóriát célozza meg, van olyan, ami a felsőt.

Alsóra pl a Lenovo és a Nokia, középbe mehet az Xiaomi, OnePlus, Honor, Sony, felsőbe pedig a Samsung, iPhone

2022. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a legjobb.

Nagyanyámnak az, amelyik hangosan csöng.

Amyánmak az, amelyiken tud facebookozni.

Tesómnak az, amelyik jó videókat csinál.

Nekem az, amelyiken tudom nézni a meccset horgászás közben is, és nem ázik be ha vizet kap.

Apámnak meg az, amelyiknek nem törik be a kijelzője mikor lehajláskor kiesik a zsebéből.

Most akkor melyik cég a legjobb?

2022. dec. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!