Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez valami vicc? Kékhalál a...

Ez valami vicc? Kékhalál a telefonon?

Figyelt kérdés
Xiaomi Poco X3 Pro-m van már 1 éve, és ma olyan dolog történt, amit épp ésszel nem tudom felfogni: kékhalált kap 3x, újraindítom, kétszer sikerül, harmadjára már be se kapcsolódik a telefonom. Pedig töltőn is próbálkoztam és úgyse. Vírust tuti nem kaptam, mert nem töltöttem le semmi külső fájlt, csak foci vb-t néztem. Most komolyan mit tegyek?
2022. dec. 5. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 100 ezer forint fölötti áron vetted, akkor mindenképpen van 2 év garanciád. Ha holnap reggelre sem "gyógyul meg", akkor lehet indítani a garanciális ügyintézést. Szórakozzon vele a kereskedő vagy a gyártó.
2022. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szoftveres hiba bármikor becsúszhat
2022. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát annyi, hogy 75k-ér vettem annó, és emagról vettem tavaly black fridaykor. Most meg az hogy ez becsúszik teljesn lehoz
2022. dec. 5. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb nem Xiaomi vegyél hanem Samsung, Motorola,Nokia ezek normálisabb telefonok .
2022. dec. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3# ott is adtak garanciát ?
2022. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
volt Windows közelében?
2022. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hát annyi, hogy 75k-ér vettem annó, és emagról vettem tavaly black fridaykor. Most meg az hogy ez becsúszik teljesn lehoz"


Nézd meg a garancia papírokat / számlát / akármit. Attól, mert nem kötelező 2 évet adniuk, még lehet hogy kaptál rá annyit.

Végső esetben elviszed egy fizetős szervízbe.

2022. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!