Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone Jailbreakelése nélkül...

IPhone Jailbreakelése nélkül torrentezni? Tweakbox, mennyire megbízható? Még mindig nincs semmilyen torrent kezelő iOS-re, csak macOS-ra?

Figyelt kérdés
Sajnos mivel semmilyen app se áll rendelkezésre a mai napig mely torrent fájl kezelésre alkalmas lenne az AppStoreban, bezzeg macOS-ra ott van az uTorrent… Jailbreakeltetni meg nem szeretném szifonom, úgy hallottam hogy kijátszható ez az úgynevezett Tweakbox profillal. Tweakbox telepítése után az appban megtalálható ez az “itransmission” app mellyel lehet torrentezni a fájlokat telóra, ez mennyire biztonságos, valaki használta már vagy használja?

2022. dec. 7. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
cloud torrent a megoldás
2022. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Online torrent nem játszik?

[link]

2022. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, pl ennél a “btorrent-nél” a Safari semmit se csinál hozzá adom a torrent fájlt azt ennyi…semmi töltés.

Akkor gondoltam biztos a Safarinak nem tetszik valami, rendben… meg van “Documents” app is (általában azon tudok tölteni videót, zenét miegymást webes felületén keresztül) azon belül a weben megnyitva, hozzá adom s szintén semmi. Hát jó akkor leszedtem a Google Chromet majd miután azon belül hozzá adom a fájlt ki írja a torrent nevét majd a végére h “megtagadva”.

2022. dec. 8. 05:36
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Talán még ezt nézd meg:

[link]

Ha nem, akkor lehet az iOS korlàtozza. Nekem is iPhone van, de én nem próbáltam ezeket csak gépen.

2022. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!