Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefon lenne a...

Milyen okostelefon lenne a legideálisabb nekem?

Figyelt kérdés

Már 8 éves az okostelefonom, ami önmagában még nem lenne baj, de már nagyon rossz az aksija, fél nap alatt lemerül, plusz szinte semmi alkalmazás nem fut már el rajta, szóval sajnos vagy nem, lassan kéne egy új.

Ezzel kapcsolatban érdekelnének tippek, a max. keret ami ráfordítható kb. 100 ezer Ft, de lehet jobb lenne 70-80-ból kijönni ha lehetséges.

Ami fontos lenne:

-ne legyen nagyon kicsi a kijelzője (elég nagy kezem van)

-legalább 13 megapixeles vagy erősebb kamera

-beépített FM rádió és zenelejátszó (ez gondolom mindben van de azért hátha van amiben mégsem)

-pár évig ne kelljen cserélni ha egy mód van rá.



2022. dec. 7. 22:39
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Első gondolatom az lenne, hogy nem tudom mikorra tervezed vásárlást, de lehet nem a karácsonyi emeltáras időszak a legmegfelelőbb, hanem inkább január, bár ilyen infláció mellett, kitudja mi lesz addigra.


Amúgy ami árban és legtöbb feltételnek megfelel az a xiaomi redmi note 11 vagy samsung a32-33, esetleg a13 körüli telefonok lehetnek. Rendszerben tőled függ melyik áll jobban kézre vagy melyik szimpatikusabb. Illetve árban is még tudsz kisebbeket ugrálni a sorozatok közt, esetleg tárhelyváltoztatással. De itt is kérdés, hogy mekkorára van igény, mert ha nagyobb, az nyilván magasabb árral jár.

Igaz mostanság nem voltam szolgáltatóknál de régebben azért ilyen darabok voltak kihelyezve a csúcsmodellek mellett, ha ismerősöknek nem lenne, akkor egy kicsit ott is ki lehet próbálni, hogy melyik szimpatikusabb. (Itt még esetleg szóba jöhet a készülékkedvezmény, lehet akkor jobban kijön egy alapból limitet átlépő telefon is, bár bevallom ebben nem vagyok otthon)

2022. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
9%
Csak iphone semmi más
2022. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

ezt kb bármelyik telefon tudja kivéve az utolsót.

Samsung, OnePlus, Huawei(!HMS!), Realme, Oppo vonalon nézelődj.

80.000Ft-ig ezeket találtam:

[link]

2022. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

iPhone-t nem veszel 100.000Ft-ból.

Legolcsóbban 160.000Ft - iPhone SE 2020

Xiaomi-t nem ajánlom. Hamar meghalnak, vagy szoftveresen, vagy hardveresen. Mellesleg ugyanazt a típust kiadják 10 féle névvel.


Mint írtam a 3-as hozzászólásokban, azokat a márkákat nézegesd.

2022. dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Huawei HMS-t csak azoknak ajánlanám, akik szeretnek keresgélni, kísérletezni, nem ragaszkodnak az appokhoz.

Samsung, ha nem ejted el sűrűn, szuper telefonok, de nálunk nem sokat bírnak :(

Új Motorolák egész jók, csak nem hiszem, hogy van rádió.

2022. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
FM Radio???? Olyan meg letezik??
2022. dec. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
5-ös. Nekem Huawei P40 Lite telóm volt 1 évig, és minden alkalmazást megtaláltam ami kellett. Pedig én aztán nyúzom rendesen a telefonokat. Nagyon gyors volt, minden funkciója tökéletes volt nekem.
2022. dec. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Motorola és nokiákban van FM rádió sőt zseblámpa funkció is . És ezek telefonok bele is férnek a keretbe .én német amazonon nézelödnék .

Nekem most egy Nokia X10 van

De volt Motorola telefonom is semmi gond nem volt vele.

Nokia telefonommal.sincs gond.

2022. dec. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 NTBS ***** válasza:
Szerintem részletre vegyél valami komolyabb készüléket, mert kicsit kevés az összeghatár.
2022. dec. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Az FM-rádió, de még a 3,5 mm-es csatlakozó sem túl gyakori már.
2022. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!