Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb nyomógombos...

Melyik a legjobb nyomógombos telefon jelenleg, amin lehet játszani, és 4g képes?

Figyelt kérdés

#2022,nyomógombos telefon
2022. dec. 8. 13:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2D-s játékok menni fognak rajta.
2022. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

11

Ami azt illeti vannak 3D-s telefonos Java játékok is. Nem valami jók, de vannak. Viszont vannak kidolgozott 2D-sek.

Konkrét videósorozatom van régi telefonos játékokról, némelyik egész jó.

Vizuálisan itt meg is lehet nézni őket (jelenleg készül a 8. rész): https://www.youtube.com/watch?v=MYycccglKSo



Amire szükséged van, kérdező: egy olyan telefon, ami Java játék támogató (az új nyomogombosak általában nem), és lehetőleg 240x320 a képernyő felbontása (mert arra van a legtöbb játék). A második opció a 352x416 lenne, de akkor a választék is kisebb.

(Nem kell az én gyűjtésemre hagyatkozni, mert én általában a szebb felbontást és az emulátoros irányítást tartottam szem előtt. dedomil.net-en szépen lehet felbontás szerint keresni)


A példa kedvéért a jobbak:

alien_quarantine

apotheosize

assassin_s_creed részek

avp_requiem

california_gold_rush

cowboys_and_aliens

crash_bandicoot_mutant_island

darkest_fear 1-2-3

gish

heroes_lore_wind_of_soltia

how_to_train_your_dragon

jurassic_park

lost_planet_2

predator_the_duel

the_spiderwick_chronicles


Asphalt, Need for speed, meg konkrétan minden van, csak ugye retro pixeles verzióban.

2022. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2022. dec. 9. 05:16
 14/20 A kérdező kommentje:

De az új 4g-s nyomógombos telefonok, már nem futtatják a java játékokat, de ha lelni kivételt, akkor annak nagyon örülnék. :)

eddig caterpillar fan voltam, nem tudom ők nyomógombos szegmensben gyártanak e olyan telefont, amelyik kompatibilis a java appokkal.

2022. dec. 9. 11:52
 15/20 A kérdező kommentje:
De bármely új telefon érdekel, amelyik java kompatibilis.
2022. dec. 9. 11:53
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Nokia telefonok Series 30 op. rendeszerrel támogatnak Java játékokat is.

Pl Nokia 230 ( [link] vagy Nokia 3310 ( [link]


Az elsőben biztosan van böngésző is, Tehát internetezni is tudsz rajta(már amennyire még támogatott)

Játékok itt vannak hozzá: [link]

2022. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tetszik a nokia, de úgy látom nem 4g-s, és wifit se olvastam. :)
2022. dec. 9. 12:29
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy ne legyen egy felesleges vásárlás: a mai gombos Nokiákban nem Series 30 a rendszer, hanem Series 30+. Ennek semmi köze a régi, finn Nokiákhoz, nincs Java telepítés meg kb. semmi nincs, csak amit gyárilag rátettek.
2022. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az nemjó hír, pedig a 3310 bejönne.
2022. dec. 9. 15:33
 20/20 anonim ***** válasza:

Az Asphalt lehet hogy Neked “nem nagy szám”, de nem is szimpátiára megy, és a telefonoknak viszont hardveresen annál több!

Mondjuk például a Nokia 800 Tough Dual se a legjobb, de ilyen feltételekkel jobb a többinél!

2022. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!