Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone jack-es headset mikrofo...

IPhone jack-es headset mikrofonját tudom használni PC-n a Windowsban?

Figyelt kérdés
Van ilyen jack-szétválasztóm, ami szétküldi külön fülhallgatóra és mikrofonra. De a mikrofon nem igazán akar működni, csak egy nagyon halk kis zúgás hallatszik ha belebeszélek, pedig már a mikrofon jelszintjét és az erősítést is maxra vettem.

2022. dec. 8. 23:10
 1/3 A kérdező kommentje:
2022. dec. 8. 23:11
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A gépen nincsen kombó csatlakozó?

Ami egyszerre hangot visz ki, és mikit fogad? Általában a gépek előlapján egy Audio Out és egy Mic In van, hátul Audio Out-Mic in egyben és egy Line in(Vonalbemenet). Meg lehet próbálni egy programot is hangkezelésre, pl Voicemeeter. Mikrofont tudod vele állítani, lehet erősíteni is, hátha ez a progi jobban kezeli a fülest. EQ is van benne, ha zenehallgatáshoz kellene.


Alternatívaként tudod használni a telefonodat is géphez. iPhone-on Wo Mic-et leszeded, gépen Wo Mic Client-et, Wifin csatlakoztatod, és már megy is.

2022. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincs nekem egyben, asztali gép, külön van elöl is meg hátul is. Nem is láttam még ilyet asztali gépben, hogy "Audio Out-Mic in egyben".

Majd megnézem amiket ajánlottál, kösz.

2022. dec. 8. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!