Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig kell bírnia egy...

Mennyi ideig kell bírnia egy töltőkábelnek?

Figyelt kérdés

Normális az, hogy havonta töltőkábelt kell venni?

Párommal ketten vagyunk egy háztartásban.

Ha a kezei közé kerül egy kábel, az kb. 2-25 napig bírja. A két nap, az a rekordja. Vettem magamnak külön kábelt, de amikor neki tönkremegy és megy dolgozni, hát kénytelen vagyok odaadni az enyémet, és annak én akkor már búcsút is mondhatok. Nem tudom, mit csinál rosszul, meglestem, jó helyen fogja meg, szóval nem értem a dolgot. Nálatok mennyit bír egy töltőkábel? (Powerpadhoz nem kompatibilisek a telefonjaink.)



2022. dec. 15. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Elsőnek is:

melyik része megy tönkre a kábelnek?


Nem az a gond, hogy a kemény műanyag csatlakozóburkolatnál törik meg a kábel, mert pl. zsebben hordja bedugva, vagy folyton rápakol?

2022. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva... Nemreg valtottam uj telefonra, de a kb 5 eves toltom meg mindig megvan, hasznalom, csak egy kicsit ragasztottam celluxszal a vegen, hogy annyi baj se legyen. Lehet, hogy masban nem, de a partnered nagyon hanyavetin kezeli a toltoket, nem vigyaz ra.
2022. dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Évekig használok töltőkábelt. A hiba a párodban van, ha mindig nála mennek tönkre a kábelek.
2022. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Évekig. Normális esetben elöbb megy nálam tönkre a telefon mint a töltőkábel.

Ez nem normális amit ő csinál. Nagyon nem vigyázhat rá vagy elhagyja? De mit csinál vele? Megtöri? Elszakítja? Vizes lesz? Még a nagyon olcsó kábelek is hónapokig vagy tovább bírják...

2022. dec. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Ikeában nézz kábelt, azoknak vastagabb borítása van, sokkal jobban bírják. Én is "nyúzom" a kábeleket, de abból egyet sikerült eddig kinyírni, de igazából még az is használható, csak kopott a csatlakozója. (Fali konnektorban van ágy felett, hajlamos vagyok ráfeküdni -> az usb része, ami a töltőfejbe megy, az hajlik meg a kábel durva feszülésétől.)

Samsungnál nekem a gyorstöltést is bírja az említett kábel, amit más utángyártottnál még nemigen tapasztaltam. Csak arra figyelj, hogy megfelelő fejűt vegyél, mindenféle kimenettel gyártják a különböző típusokhoz.

2022. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem akkor mentek tönkre sorra a kábelek (Samsung), mikor töltőn volt a telefon és akkor is használtam. Távol volt a konnektor, rövid a kábel, így mindig megtört. Használható volt, cellux került rá :)
2022. dec. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
#6 Dettó, csak én melegtakonnyal oldottam meg a gondot. :D
2022. dec. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan micro usb kábelem, amit viccen kívül 2012 óta használok.
2022. dec. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Normál használat esetén a telefon élettartamát ki kéne bírnia egy normális minőségű kábelnek.
2022. dec. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 NTBS ***** válasza:
100%
Évekig.
2022. dec. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!