Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig kell bírnia egy...

Mennyi ideig kell bírnia egy töltőkábelnek?

Figyelt kérdés

Normális az, hogy havonta töltőkábelt kell venni?

Párommal ketten vagyunk egy háztartásban.

Ha a kezei közé kerül egy kábel, az kb. 2-25 napig bírja. A két nap, az a rekordja. Vettem magamnak külön kábelt, de amikor neki tönkremegy és megy dolgozni, hát kénytelen vagyok odaadni az enyémet, és annak én akkor már búcsút is mondhatok. Nem tudom, mit csinál rosszul, meglestem, jó helyen fogja meg, szóval nem értem a dolgot. Nálatok mennyit bír egy töltőkábel? (Powerpadhoz nem kompatibilisek a telefonjaink.)



2022. dec. 15. 23:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
2022 augusztus óta van új telefonom mivel OS-t is váltottam így új kábel kellett, az még mindig megvan, az előző rendszerű az sokszor tönkrement, de nemcsak nekem.
2022. dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A "sima" kábel évekig, még ha napi szinten is használom. Az aliról rendeltmágneses csatlakozós kábelek elég satnyák (vagy csak én nyúltam bele) de azok is minimum fél évig húzták nálam.
2022. dec. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A Galaxy Giomhoz adott kábelt még most is használom.

A párodnak olyan mobil kell, ami tud vezeték nélküli töltést.

A töltőpadot csak nem rontja el :)

2022. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem normális! 2 nap? Nem normális!

A kábelt szépen kell feltekerni különben gyűrődik, gyavarodik és ezért megy tönkre.

Feltekeréskor a kábel hossztengelyének irányában is forgatni kell. Lásd a videón:

https://www.youtube.com/watch?v=NYb2n6_UPEQ

Így nem fog megcsavarodni és nem válnak el belül sem az erek és a csatlakozónál sem fog szétfoszlani. (A csatlakozónál nem tud tovább csavarodni, ezért ott adja ki magát az erőltetés, gyűrés, csavarás és ott kezd el szétfoszlani)

Ez a metódus mindenre is alkalmazandó! Laptop töltő, headset, hajszárító, hosszabító, stb!

Szerintem elsírnád magad ha megmutatnám a 3 éves, minden nap használt telefontöltőmet és a műhelyben a hosszabbítókat :D Van 13 éves telefonkábelem is, az is egészben van még, csak már nagyon retkes.

A 2 nap az nem normális! Azt lehet hogy direkt csinálja! Vidd el pszichológushoz! Nem viccelek! Lehet hogy valami lelki oka van, hogy direkt tönkreteszi a kábeleket. Lehet így akar megleckéztetni... nem csináltál valami rosszat? :D

2022. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
<3 Köszönöm mindenkinek a hasznos tippeket, válaszokat! El fogok vele beszélgetni, 14-es, nem is nagyon elvont, amit mondasz! Komolyan nagyon köszi mindenkinek! Az ikeás tippet a tekerős tippet is nagyon köszönöm, elmondom neki!
2022. dec. 16. 21:45
 16/16 anonim ***** válasza:
31%
ne add oda, te használd csak és te töltsd fel az ő mobilját is.
2022. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!