Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Facebook teljesen más...

A Facebook teljesen más országot mert be a bejelentkezett eszközöknél. Ez baj? Nincs bekapcsolva helymeghatározás és mobilnetet használtam épp akkor, ami elég gyenge volt, nem is csatlakozott rendesen. Később láttam, hogy egy más országot mert be.

Figyelt kérdés
A bemért eszközök az enyémek és gyanús tevékenység sincs, viszont aggaszt.
2022. dec. 18. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában az ilyen helymeghatározók sokszor elég xarul mérik be, nekem is már mutatott 50-100km-re odébb levő várost. De a más ország az már furcsa, hacsak nem határmentén élsz.

Mindenesetre jelszóváltoztatást javaslok

2022. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindkét eszköz a jelenlegi eszköz amit használok.
2022. dec. 18. 21:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként határmenti településen élek. Illetve megtörtént a jelszó váltás, csak én voltam a fiókomban, az eszköz amelyre másik országot írt szintén az enyém volt.
2022. dec. 18. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a probléma. Ez teljesen normális jelenség.
2022. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy egészen távoli országot mert be, de sejtem a mobilnet és a minősége zavarta meg
2022. dec. 18. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Miskolcon már jelenített meg franciaországot és németországot is. És nem mentem tőle egyből a falnak. Az IP cím alapú helymeghatározás nem ugyanaz mint a GPS. A szolgáltató miatt pl. rendszeresen francia és német reklámokat kapok, Miskolcon. Néha azt mutatja hogy Egerben vagyok, meg időnként Pesten. Miközben a mobilom itt van az asztalon. Mégsem megyek a falnak. A GPS szerinti hely viszont mindig jól működik.
2022. dec. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!