Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia mobiltelefon...

Sony Xperia mobiltelefon szoftver?

Figyelt kérdés

Sony Xperia X android 6.0-ot szeretnék számítógéphez csatlakoztatni.(Windows XP bit32).Ehhez van egy Sony PC Companion szoftver, több oldalról és több verzióját is letöltöttem, de nem lehet telepíteni. Végül egyik verzióját sikerült (Sony PC Companion 2.1), de nem ismeri fel a csatlakoztatott mobiltelefont. Adatkábel jó. Valahonnan le lehetne tölteni, ehhez a készülékhez és operációs rendszerhez való szoftvert?

Köszönöm.



2022. dec. 20. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel mindig nekem is gondom van, több telefonom is volt idők folyamán, de mindegyiket sikerült USB-s működésre bírni.

Én a MyPhoneExplorert használom a PC-n és ennek kliensét a mobilon futtatva.

De mindig kell neki az ADB driver, anélkül nem megy és a telefon processzornak megfelelő driver.

2022. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
24%
Igen.
2022. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jobban jársz ha feltöltöd Google Drivera a fájlt/fájlokat, majd gépen letöltöd. Vagy épp fordítva, nem tudom mit akarsz és hova rakni.
2023. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!