Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia III 10 jó telefon?

A Sony Xperia III 10 jó telefon?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2022. ápr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Igen
2022. ápr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Attól függ mi lenne vele a célod?!?

Gondolom játékra mivel azt a hashtaget raktad be és van egy olyan érzésem hogy főleg Fortnite, COD:Mobile és PUBG:Mobilera.. Nos a proci elég gyenge. 170 felett nagyon sok ilyen van de mivel ez 159.900Ft a legolcsóbb boltban így max odáig kerestem és már ígyis sikert értem el.. Hogy miért?

Csak 126 ezer Forint és sokkal erősebb a proci és a GPU (videókártyája úgy mond vagy grafikus feldolgozó egysége ki hogy hívja), nem csak hogy ezek erősebbek de 2GB-al több a RAM, ugyan úgy bővíthető, viszont jobb minőségű a kamera felbontások és a kijelző felbontása is illetve maga a kijelző is nagyobb, persze van 1-2 hátrány hogy ugyan úgy csepp álló viszont nem víz álló és nem is por álló szóval azért a medence aljára ne vidd be :D

Az aksija is erősebb meg még sorolhatnám.. Linkeltem a két telefon összehasonlítását és ott majd meglátod miben különböznek.. Már az a 30k és az hogy erősebb cuccok vannak benne már jobban megéri szerintem. :)

Sajnos 170 alatt nincs több ugyan ilyen vagy jobb mint az általad említett Xperia, viszont ha engedi a pénztárcád akkor megnézem mi a legerősebb ^^


[link]

2022. ápr. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért, de valaki minden héten megkérdezi.

Csak akkor ha vékony telefon kell jó üzemidővel, és minden áron androidos.

Amúgy felejtős, mert iszonyat túl van árazva, még féláron is necces.

2022. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9:39 mért milyen legyen egy telefon? ifos? amire minden 2. frissítés szar és kurvára túl van árazva....? eskü bemennék egy ifos boltba és hozzávágnám az eladóhoz: A feléből mennyit engedsz? :D :D
2022. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5.Felesleges olyannal vitába állni aki 1 mondatot nem képes leírni, meg teleírja hangulat jellel, szóval én el is engedném ezt a dolgot, ha nem vagy képes ész érvékkel előrukkolni, mindezt megfelelőn közölni.
2022. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!