Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobiltelefonomon miért kell...

A mobiltelefonomon miért kell újra és újra bejelentkeznem Instagramra?

Figyelt kérdés

Sajnos egy ideje, mindig be kell jelentkeznem újra és újra az Instagram fiókomba. Miután használtam és bezártam az alkalmazást, majd később (akár egy másodperc múlva) újra meg szeretném nyitni, újra be kell jelentkeznem, ami egyékbént sikerül. Nem értem, miért nem maradok bejelentkezve és nem tudom, hogyan találhatnék megoldást arra, hogy ne kelljen újra és újra, vagy hogy milyen beállítás szükséges ehhez.


Tegnap pár órán keresztül kaptam már hibaüzenetet, miután minden alkalommal újra bejelentkeztem, hogy "Várj pár percet, mielőtt újra megpróbálnád."


Nem használok semmilyen "harmadik fél által nyújtott szolgáltatást", nem jelentkeztem be más applikációba az Instagram adataimmal.


Egy hétre inaktiváltam a fiókomat, tegnap feloldottam és azóta tart a probléma.


Szeretném újra kényelmesen használni az alkalmazást, anélkül, hogy újra és újra be kelljen jelentkeznem.


Kerestem az orvoslást a problémára, de sajnos hiába.

Tudja valaki mit kell és hol beállítanom?



2022. dec. 22. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az intának van valami bolondéria a fejében.... Nálam is csinál ilyent néha. Végigolvastam az internetet már miatta, de mindenhol csak a szokásos dolgokat tudják írni ezekre: indítsd újra a telefont, töröld le és telepítsd újra az alkalmazást, számítógépről böngészőbő lépj be, stb.

A megoldás: várj. Majd megjavul.

Nálam most azt csinálja napok óta, hogy full random módon rengeteg oldalnál nem tölti be a tartalmakat. A fejlécet, profilképet betölti, alatta meg fekete marad. 🤷‍♂️

2022. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 peterOscar válasza:
Az Instagram bejelentkezési probléma néha azzal magyarázható, hogy a fiókba túl sok helyen jelentkeztel be, vagy esetleg a fiókod feltörtek és újra kellett jelszót beállítanod. Próbáld meg először kijelentkezni az összes eszközről, ahol be voltál jelentkezve, majd próbálj meg újból bejelentkezni.
2023. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hasonló problémákkal küzdőknek üzenem, hogy az első kommentelő jól mondta. Nekem majdnem másfél hónappal későn megjavult teljesen magától.

2023. febr. 9. 20:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!