Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen költségekkel járhat,...

Milyen költségekkel járhat, ha egyszer csak bekapcsolom a "mobiladatok" (adatforgalom) gombot az okostelefonomon?

Figyelt kérdés

Mindig wifin csatlakoztam a netre, mobilnetem soha nem volt, sosem fizettem elő semmi ilyenre. A kezdőképernyőn ha fentről lehúzzuk azt a valamit, akkor jelenik meg néhány gomb, és az első ez az adatforgalom, amire gondolok, második a wifi. (Ez szinte minden telefonon így van, úgy tudom.)

Egyszer egy ismerősöm mutatni akart valamit a telefonon és egyből bekapcsolta az adatforgalmat, és pont akkor jött az sms, hogy a kártyán rendelkezésre álló összeg X Ft alá csökkent. Őszerinte előfizetés és minden nélkül is lehet netezni adatforgalommal valamennyit, külön költségek nélkül.

Pannonos voltam, azóta megváltoztatták háromszor a szolgáltató nevét, követni se tudom, most mintha Yettel lenne.



2022. dec. 25. 21:21
1 2 3
 21/21 lali51 ***** válasza:

Xiaomi redmi 11.

Jobb oldalon fent egy négyzet benne egy ceruza arra klikkelj utánna tudod mozgatni.

2022. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!