Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az mitől lehet, hogy -kiprobal...

Winston1984 kérdése:

Az mitől lehet, hogy -kiprobaltam bluetooth-os fulessel es hangfallal is- racsatlakoztam egy eszközre a telommal, es egyszerre szolnak? Marmint a telefonom hangszoroja egyszerre szol a fulhallgatoval/hangfallal.

Figyelt kérdés
Korábban nem volt ilyen, annyi, hogy a fulhallgato uj, es abban remenykedek, hogy nem hardveres a hiba a telomon, hanem csak valami beallitast elnyomtam, amikor csatlakoztattam az uj fulest. Az eszkozok laptoprol jol mukodnek, tehat a laptopon nem szol a hang,amikor csatlakoztatva vannak az elobb emlitett eszkozok. Spotin és Yt-n is probaltam. Koszonom a segitseget!!!

2022. dec. 26. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem Samsungon van valami 'Médiakimenetek' nevű menü, ahol lehet kapcsolgatni hogy mi szóljon és mi ne. Vannak lehetőségek arra hogy egyszerre több szólaljon meg, természetesen támogatás függő.
2022. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!