Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem az autóba egy Bluetooth...

Füle Roli kérdése:

Vettem az autóba egy Bluetooth transzmittert. Apukám telefonját(Ip XS MAX) rácsatlakoztattam, és hibátlanul működött. Majd rácsatlakoztattam tesóm telefonját(IP 12 Pro) és az is hibátlanul szólt. Majd rácsatlakoztattam a sajátomat(IP 12 Pro szintén)?

Figyelt kérdés
És a sajátommal nem működött, szaggatott a zene és kritikán aluli volt a kapcsolat. Mi lehet a gond? Ugyanaz a zenelejátszó applikáció és telefon is ugyanaz. Mi lehet gond? Kínomba már arra is gondoltam, hogy lehet köze van a telefon töltöttségi szintjéhez is!?

2022. dec. 23. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már úgy telefonnal, hogy a Bluetooth akkor szaggatott, amikor a Wi-Fi is be volt kapcsolva (valószínűleg alaplap-hiba a telefonon vagy hasonló), esetleg ezt megpróbálhatod: kapcsold ki a Wi-Fi-t.
2022. dec. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

reseteld a transmittert

lehet csatlakozott a másik két telefonhoz is

2022. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket, azonban Wi-Fi kikapcsolásra és a többi eszköz lecsatlakozásra se működött.

Megnéztem s a többiek telefonja IOS 16.0.2, enyém IOS 16.2. Lehet akkor valami operációs rendszeri probléma lehet? Ezt esetleg lehet valahogy orvosilni?

2022. dec. 23. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a telefonod hibás. Nekem az autórádiom bluetooth-os, és a zene ugyan jól működött, de a fejegységen összekevedtek a telefonkönyv neveit és a hozzá tartozó számok. Más telefonnal meg jó volt, csak az enyémmel nem.
2022. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!